Paletka na tvář Ambient od Hourglass – recenze

Krásný den,

zatímco včerejší recenze byla taková rozpačitá, dneska budu naopak nestále „áchat a ochat“:-D. V povánočním výprodeji na Sephoře jsem sehnala paletku Ambient od Hourglass. Je to hodně drahá značka, měla jsem ji v merku už dlouho, ale přeci jen, dát dva a půl tisíce za tvářenku a bronzer je docela nářez. Když byla sleva 51% a já jsem ji sehnala za 1200 Kč, neváhala jsem ani chvilku.

Paletku mám ve světlejší verzi, která je úplně ideální pro mě jako bledulku. Na první pohled vás určitě zaujme obal, který jasně značí kvalitu a luxus. Moc se mi líbí mramorový design. Paletka mě pěkně těžké balení, ale dobře se s ním manipuluje. Uvnitř je zrcátko, větší rozjasňující pudr, bronzer, rozjasňovač a dvě tvářenky.

Rozjasňující pudr Infinity Powder se hodí pro klasické zapudrování. Není to zmatňující pudr, ale člověk nemusí mít strach, že by se leskl jako nějaká diskokoule. Rozjasněná pleť je současným hitem, já ho nejraději používám na tváře.

Dalšími produkty jsou tvářenky. Ta horní je rozjasňující, jmenuje se Vibrant Heat a má skvělý studený podtón a velmi přirozenou růžovou barvu. Druhá tvářenka je klasická, má teplý podtón a skvěle ladí s bronzerem. Její jméno je Luminous Rose. Obě tvářenky jsou pigmentované tak akorát, velmi dobře se s nimi pracuje a mají skvělou výdrž. Když je tvářenka až moc pigmentovaná, tak je to také špatně, protože manipulace s ní je pak komplikovaná.

Poslední dvě okénka patří bronzeru a tvářence. Bronzer Glistening Bronze Light je úplně perfektní bronzer pro světlou pleť, jakou mám já. Má lehounký třpyt, ale nic laciného. Já jsem naprosto nadšená a je to moje největší láska v posledních týdnech. Poslední část paletky je věnována rozjasňovači Supernatural Strobe Light, který je velmi přirozený a jemně nazlátlý.

Celkově jsem z této paletky opravdu nadšená a vůbec nelituji ani jediné korunky, kterou jsem za ni dala. Ty tvářenky a rozjasňovač jsou božské, vůbec nic jiného nepoužívám (tedy od té doby, co jsem si to koupila).

Znáte značkou Hourglass? Máte něco vyzkoušeného? Jak se vám líbí tato paletka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Paletka na tvář Ambient od Hourglass – recenze

 1. Helena

  A já budu klidně áchat s tebou! Je nádherná! Elegantní obal, krásné barvy.
  Značku neznám i když logo je mi povědomé, možná z Vánoc z kosmetické taštičky naší Terky…
  Haničko, přeji hezkou sobotu. Helena

 2. Stáňa

  Hani, paletka je krásná, elegantní, barvy se mi taky líbí. Ale já jsem v tomhle trochu barbar – tvářenky ani pudry vůbec nepoužívám. A když mám pocit, že jsem úplně hodně nevýrazná, tak si na lícní kosti lehce čmárnu rtěnkou a rozetřu to mocí pleťového krém do ztracena – už mám praxi, takže výsledek není look „Marfuša“, jak by se podle popisu „líčení“ mohlo zdá.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   teď jsi to tedy zabila s tou tvářenkou:-D Ale pamatuji si, že když jsem si třeba na základce kupovala časopisy jako Dívka nebo Bravo Girls, tak tam psali triky na sjednocení rtěnky a tvářenky. Jedním z nich bylo, že danou rtěnku máme použít i na tváře jako tvářenku. Já na tváře ale krémové produkty nemám ráda, takže ani bych ty rtěnky takto nepoužila…

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, Hourglasss popravdě vůbec neznám, no paletka vypadá jako opravdový masterpiece, na kterém si někdo dal záležet. Mě ze Sephora tady těch produktů na tvář nejvíc lákají asi tvářenky Pat McGrath, ale cenově je to jiný vesmír než, ve kterém já žiju.

  Měj se krásně!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   je to vlastně moje nejdražší značka ve sbírce. Pat McGrath mě vůbec neláká, což je jen dobře, je to pěkně drahá značka.

 4. Lucie

  Ahoj, značku znám jen z doslechu, sama od ní nemám zatím nic. Ale konturovací paletky mám ráda a hojně je využívám, což mi samozřejmě nebrání kupovat si tvářenky, bronzery a highlightery i samostatně. Paletka je nádherná, kdybych na ni někde na bazárku narazila, tak nebudu váhat.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem z paletky fakt nadšená, je to moje veliká láska posledních týdnů. Určitě bych s koupí neváhala. Má ještě jednu variantu, ale mně se tato líbila více.

 5. Erika

  Hani, tak to je skvost!!! Jednoznačně úlovek, který stojí za to, nádhera. Krásná paletka, moc pěkně zpracovaná recenze, která mne opět nalákala. Ach jo, ale až na jaře. papa a prima večer. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   jako byla to investice, ale fakt se vyplatí. Já jsem z paletky hodně nadšená a používám ji denně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *