Odličování s produkty NutraEffects

Krásný den, 

už delší dobu mám doma několik produktů z řady Nutra Effects z Avonu. Dnes se podíváme na zoubek hned dvěma z nich – dvoufázovému odličovači a micelární vodě. Řada Nutra Effects je v Avonu celkem nová a nahradila řadu Solutions. Patří do střední cenové kategorie a najdete zde výrobky na obličej i tělo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Micelární voda

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obal tohoto produktu je velmi jednoduchý a funkční. Lahvička je plastová, má válcovitý tvar a víčko je šroubovací. Dírka je malá a dobře se s ní dávkuje množství micelárky. Samotná voda je čirá, není dvojsložková a nemá parfemaci. Na pleti je příjemná, v očích mě neštípe (to jsem nečekala) a dobře odličuje i oční make up, čehož si cením. Cena je fajn, většinou ji seženete do 100 Kč, já ji kupovala dokonce v akci za 29 Kč. Vyhovuje mi, nemám jí co vytknout, ale něco neidentifikovatelného mě nutí jí dát tak 95% ze 100%.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dvoufázový odličovač

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Asi jste už zaregistrovali, že moc nemusím dvojsložkové produkty. Vadí mi ten mastný film kolem očí a také mi nedělají úplně dobře na moje kontaktní čočky. Moc jsem toho tedy nečekala. Všimla jsem si, že je ale celkem chválený, dokonce vyhrál i rubriku v Cosmopolitanu. Rozhodla jsem se ho tedy prubnout. Je třeba produkt protřepat, to ale není překvapivé. Smíchaná tekutina vydrží dost dlouho, abych si pohodlně odlíčila obě oči. Odličuje velmi dobře, až jsem byla dost udivená, jak rychle to šlo. Vlastě jsem jen plně nalíčené oko přetřela, a bylo vše dole (primer, stíny Sleek, voděodolné linky, řasenka). Pleť okolo oka byla mastná, ale ne tak extrémně jako u jiných dvoufázových odličovačů. V očích neštípe, čočky mi dráždí jen trochu. Kupovala jsem ho za 69 Kč a většinou i za podobnou cenu v katalogu seženete. Nemám mu co vytknout, takže dnešní recenze je vlastně dost pozitivní:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Máte zkušenost s těmito produkty i Vy? Jak Vám vyhovují? Máte rádi dvoufázové odličovače? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *