Nákupy a novinky: listopad 2016

Krásný den, 

dodržování nákupní stopky mi moc nejde, pořád mám o čem psát:-)

Oriflame

Z posledního katalogu jsem si objednala jen jeden štěteček na oční stíny. Stál 69 Kč a jsem zvědavá, jaký bude.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Avon poprvé

Fakt jsem se snažila moc nenakupovat, aspoň na začátku měsíce. Pořídila jsem si pouze tužku na oči v odstínu Jade. Stála sympatických 60 Kč. Také mi přišel tělový sprej Always, který nedorazil minulou kampaň. Stál 190 Kč a je to moje srdeční záležitost.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Avon podruhé

Na konci měsíce jsem objednávala ještě jednou, hlavně vánoční dárky, takže to byl pořádný balík. Přesto se mi do něj vloudilo několik kousků pro mě. Opět jsem si koupila tvářenku v odstínu Peach (130 Kč), kterou jsem už měla a moc se mi líbila. Dále jsem si vybrala dva štětce – plochý a kulatý. Každý stál 130 Kč. Ještě mám v rámci objednávky dvě krásné toaletní taštičky. Jednu menší zlatou a jednu větší, elegantní bílou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Yves Rocher

Podlehla jsem nekonečným mailům od Yves Rocher a objednala jsem si několik kousků pro sebe a pár dárku pro mamku a pro kamarádku. Pořídila jsem si sadu zimní limitky s hruškou a kakaem. Stáka 279 Kč a obsahuje sprchový gel, tekuté mýdlo a balzám na rty. K tomu jsem si vybrala i sprchový peeling ve stejné parfemaci za 129 Kč. Ještě mě zaujala vůně z kolekce Un matin au jardin, a to varianta Citrusové květy (399 Kč). Jako dárek jsem dostala toaletní vodu Evidence, dva sáčky z organzy, toaletní taštičku s miniaturami krému, sprchového gelu a šamponu. Celý balíček byl doplněn vzorečky několika produktů, takže mám zase co zkoušet:-) Balíček byl super, moc se mi líbí, kolik jsem dostala dárků, miniatur a vzorků, ale vezli mi to z DPD a bylo to děsné. Nejdříve mi klasicky přišla sms, že mi druhý den přijde balíček. Tak jsem doma nechala peníze a domluvila se s taťkou, že mi to vyzvedne. Nic nepřišlo, balíček a dokonce ani žádná vysvětlující sms. Druhý den zase nic. Tak jsem tam pak volala, na pátý pokus se mi povedlo se spojit s operátorkou a ta mi řekla, že sms posílají automaticky a vůbec to neznamená, že ten balíček opravdu přijde. Tak to mě tedy opravdu nadzvedlo. To je snad ještě horší přístup, než má česká pošta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Teta drogérie

V Tetě byla akce na Niveu, tak jsem tam zaběhla a pořídila si zásobu kondicionérů na vlasy. Vybrala jsem si varianty Diamond Volume Care a Volume Care a od každé zakoupila 4 kousky. Jeden stál 35 Kč. Ještě jsem si koupila takovou škrabku/pemzu na paty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Yankee Candle

U nás v květinářství jsem si koupila můj oblíbený vosk Sicilian Lemon. Mám ho už podruhé a fakt voní krásně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DM drogérie

Jako každý měsíc jsem se vypravila do ničitelky mé peněženky, DM drogérie. Nákupy byly obrovské, pro mě tam už toho bylo méně. Každopádně jsem hrdou majitelkou paletky očních stínů č. 010 (laděná do zelena) a primeru pod rtěnku od značky Trend it up. Do košíku jsem přihodila ještě tekuté pěnové mýdlo Garten Eden, které mám moc ráda. Má nádherný design, krásně voní, nevysušuje a neupatlá umyvadlo. Okouzlila také máslíčka z limitované pohádkové edice od Alverde.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Folly.cz

Eshop folly.cz na mě působil velmi hezky, tak jsem se rozhodla, že bych mohla vyzkoušet pár produktů a objednala jsem si tam tři tělové peelingy. Bio tělový peeling Růže od Saloosu, Rakytníkovo-medový tělový peeling od Natura Siberica a tělový peeling s himalájskou solí od značky Soaphoria. Vše jsem platila dopředu, balíček mi v pohodě přišel. Já jsem si ho vyzvedla, otevřela a zjistila jsem, že místo toho posledního peelingu mi poslali mýdlo. Hned jsem eshop oslovila a zjistila jsem, že musím mýdlo poslat zpět na své náklady a až ho pošlu, oni mi pošlou ten peeling, který jsem si už zaplatila. Musela jsem tam pa volat ještě jednou a teprve napodruhé jsem se s nimi domluvila, že mi proplatí to poštovné za mýdlo (chyba nebyla na mojí straně). Mýdlo jsem poslala, peeling mi přišel, peníze za poštovné už bohužel ne. Takže eshop folly.cz má moc pěkné věci, posílá balíčky rychle, ale tohle mě hodně mrzí a už nemám v plánu tam hnedka tak nakupovat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

časopisy

Z různých časopisů mi zase přibyly nejrůznější vzorky a miniatury produktů, takže mám spoustu věcí ke zkoušení:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Co pěkného jste si pořídili Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *