Čištění pleti s Manufakturou

Krásný den, 

v říjnu jsem si pořídila poprvé produkty z čistící řady od značky Manufaktura a v listopadu na ně i došlo. Jedná se konkrétně o micelární vodu s okurkou a jemný čistící peeling.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Micelární voda s okurkou

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Micelárka se ukrývá v neskutečně roztomilé lahvičce s krásným obalem. Opravdu se na něj velmi ráda dívám. Lahvička je plastová, víčko také, ale oboje vypadá, jako by bylo vyvedené v kovu a skle. prostě krásné balení. Etiketa má české popisky, takže je uživatelsky velmi příjemná. Víčko je šroubovací a otvor je v pohodě, vždy mi vyteklo tolik produktu, kolik jsem chtěla. Vůně micelárky je příjemná a svěží, okurku cítíte opravdu intenzivně. Vše působí čistě a svěže. To jsou asi všechna pozitiva. Na pleti samotné není tak strašná, jako když přijde do kontaktu s očima. Tam štípe a pálímake up jen rozmaže okolo, nic neodlíčí. Na pleti tváří je to už lepší, minimálně už neštípe, ale taky pořádně neodlíčí. Po aplikaci jsem musela vytáhnout vždy ještě další čistič, abych měla pleť pořádně vydrhnutou. Takže za mě opravdu ne, jsem ráda, že to byl jen dárek k objednávce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jemný čistící peeling s panthenolem a mandlovým olejem pro citlivou pleť

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Peeling je naopak moc fajn. Lahvička je plastová, etiketa je opět v češtině, pěkně přehledná, i když už ne tolik roztomilá jako u micelárky (ale kvůli balení si to nekupuji že?:). Víčko je odklápěcí, což mi přijde praktické. Peeling má jemnou a velmi nevtíravou parfemaci, která je opravdu v pohodě a vyhovuje podle mě i citlivější pleti. Konzistence je jemná nečekejte něco extra hrubého, uživatelsky je velmi příjemný. Stačí ho celkem málo, dobře se dostává z lahvičky a velmi dobře se roztírá po obličeji (u mě i po krku a dekoltu). Jsem opravdu velmi mile překvapena tím, že nevysušuje. Podíl mandlového oleje je poznat hned po prvním použití, protože po umytí pleti není třeba ihned mazat jako u jiných peelingů. Cena je 143 Kč. Za mě určitě ano🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Máte zkušenosti s těmito produkty i Vy? A jaké? Vadí Vám intenzivní parfemace u micelárních vod? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *