Tělové peelingy Soaphoria – recenze

Krásný den,

značka Soaphoria se mi líbí už roky a občas si dopřeji nějaký jejich produkt. Dnes se společně podíváme na jejich poměrně slavné tělové peelingy, které jsou v takových roztomilých retro baleních. Mám zde variantu Mléčné potěšení a Romantická růže.

Tělový peeling Mléčné potěšení

Peeling je ve skleněné dóze s odklápěcím víčkem. Je to hodně těžké balení, takže není vhodné na cesty, ale na poličce to samozřejmě vypadá velmi dobře. Jedná se o solný peeling, který obsahuje mnoho organických olejů a přírodních másel, díky kterým zbytečně nevysušuje pokožku. Vůně je taková kokosová, připomíná mi to trochu Rafaelo kuličky. Na pleti je peeling velmi příjemný, e docela drsný, na nějakém škrábanci trochu pálí, ale pokožka je po umytí krásně hladká, jemná a vyživená.

Tělový peeling Romantická růže

Druhým peelingem je tento krasavec, kterého jsem dostala od Sabči. Má stejnou konzistenci jako Mléčné potěšení, ale zde jsou navíc ještě kousky okvětních plátků růží, což vypadá velice efektivně, ale ten bordel ve vaně po tom… Voní jako čerstvě utržená růže, opravdu autenticky a krásně. Na pokožce má stejně dobré výsledky jako předchozí kousek.

Oba peelingy se za mě velmi povedly a jsem si jistá, že je doma nemám naposledy. Podle mě se výrobky od této značky hodí i jako pěkné dárky pro ženy, protože nejenže dobře vypadají a voní, ale i opravdu fungují. Znáte tuto značku? Už jste od ní něco zkoušeli? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Tělové peelingy Soaphoria – recenze

 1. Lucie

  Ahoj, měla jsem tělový peeling Citrusová bomba a byl to moc příjemný produkt. Jinak mám od téhle značky ráda jejich krémové deodoranty a hojivý gel a s aloe.

 2. MonalisaBeautyEri

  Ahoj Hani a krásnou neděli přeji. Já od této značky nikdy nic neměla. Vostuda jsem. Ten mléčný by mi asi voněl. Balení je luxusní a přesně jak píšeš, ideální i jako dárek. ☺

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já kdysi měla nějaký sprchové máslo, které mi vůbec nesedlo, vánoční peeling ten mi smrděl, ale pak jsem měla peeling s kořeněným pomerančem a ten teda voněl božsky a fungoval skvěle. Ráda bych od značky zase něco vyzkoušela a to Mléčné potěšení zní zrovna dost dobře.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám jejich peelingy ráda, ale vánoční parfemaci jsem nikdy neměla. Naopak mi moc nesedí tělová suflé, ta pro mě prostě nejsou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *