Objednávka z pinkapanda.cz a makeuprevolution.cz

Krásný den, 

v posledních nákupech jsem vám úplně zapomněla ukázat objednávku z makeuprevolution.cz, kde jsem využila jednu akci a pořídila pár kousků. No, a konečně mi přišel balíček z pinkpanda.cz, a tak jsem to vše spojila do jednoho článku:-)

makeuprevolution.cz

Na jejich eshopu byla akce, že pokud nakoupíte za určitou sumu, můžete si vybrat jednu paletku jako dárek. Už docela dlouho jsem měla vyhlédnutou jednu paletku Reloaded Iconic Division. Okouzlil mě tam samozřejmě ten zelený třpytivý odstín, který určitě využiji:-)

Jako druhou paletku jsem vybrala studenou Unicore Unite, která kombinuje matné i třpytivé odstíny. Moc se mi tam líbí ty fialové a petrolejové barvičky, které si určitě užiji:-)

Zjistila jsem, že MUR má nyní i pleťovou kosmetiku. Líbilo se mi tam hned několik věcí. Nakonec jsem zvolila peeling Intense Skin Exfoliator s 30% AHA a BHA kyselinou. Moc se mi líbí balení, které je skleněné s rose gold detaily a kapátkem.

Jako dárek jsem si vybrala paletku Pretty Incredible, která kombinuje něžné broskvové tóny s mojí oblíbenou fialovou. Barvy tu jsou matné i třpytivé, což je ideální:-)

pinkpanda.cz

Sleduji jejich facebook a nějak jsem podlehla lákání nového mystery bagu. Mrkla jsem na stránky a vybrala jsem si ještě jeden produkt k péči o pleť od MUR. Jedná se o  Stabilised Active Collagen. Balení je opět skleněné s rose gold detaily a kapátkem. Asi jsem nezmínila, že všechny jejich produkty jsou cruelty free.

Konečně jsem se odhodlala k nákupu slavného lesku butter gloss od Nyx. Moc se mi líbil odstín Strawberry Cheesecake. Je to krásná studená růžová, která se přesně hodí na zimu.

Na eshopu jsem našla i slavné tekuté rtěnky od značky Mabla. Důkladně jsem si prohlédla všechny swatche na netu a vybrala si nakonec barvu Roses. Přijde mi pěkně výrazná, ale nijak křiklavá. Hodí se spíše na podzim, ale já tyto odstíny ráda nosím.

Jako dárek jsem dostala mystery bag, který obsahoval pilník na nehty, dvě masky Montagne Jeunnesse, tvářenku MUR v odstínu Now! a nakonec paletku Pretty Strong.

Teď mám doma napaletkováno do konce života:-D Těším se ale, až vyzkouším tu novou péči od MUR. Využili jste tyto akce i Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Objednávka z pinkapanda.cz a makeuprevolution.cz

 1. Vanessa J.

  Akce jsem nevyužila, ale ty paletky vypadají super, hlavně ta Unicorn. Já už paletky nenakupuji, mám doma asi čtyři a musím říct, že mi úplně stačí, i když bych lhala, kdybych tvrdila, že občas po nějaké nepokukuji:D
  Mystery bag vypadá taky fajn.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám doma spíš 40 paletek, ale taky mám pocit, že mi to opravdu stačí. Naopak se snažím teď likvidovat zásoby. Dokonce jsem si vydala zase čtyři jiné paletky, které se teď v prosinci snažím nosit, abych postupně spotřebovala. V jedné už mám pořádné díry, tak z toho mám radost:-)

 2. Lucie

  Já mám na paletky stopku, poslední kterou jsem si koupila byla ta od Petry Lovely Hair a doufám, že to tak i dlouho zůstane, protože šuplík, kde mám dekorativní kosmetiku na oči mi už nejde pořádně dovřít a jak říkáš, taky jsem ten případ, který má napaletkováno do konce života, takže teď budu chvilku rozumná holka. Uvidím, jak dlouho mi to vydrží:D Ale musím říct, že paletky, které sis koupila se mi moc líbí, krásné využitelné spektrum barev:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já bych taky někdy chtěla mít jen jeden šuplík dekorativky:-D Ale je fakt, že jsem břídil v třídění, moc se mi do něj nechce, těžko se loučím… Ale teď na sebe budu muset být přísná a dokud nedodělám aspoň dvě paletky, tak žádná nová nebude. V prosinci se zatím držím, moc věcí do novinkového článku nemám, ale to je jen dobře:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *