Můj superbox: kosmetika

Krásný den, 

rozhodla jsem si objednat vánoční Můj superbox. Nemám předplatné a ani se nejedná o spolupráci, platím za něj tedy plnou cenu, kdyby to někoho zajímalo:-) Je dražší než brandnooz box, ale občas se nechám zlákat:-)

Box sliboval opravdu bohatý obsah, což mohu jen potvrdit. Jen mi bohužel nedorazily tři věci, tak jsem to hned vyřešila na FB. Lak na nehty od Catrice už neměli, tak jsem místo toho dostala několik jiných produktů a zbytek mi byl hned doposlán. Komunikace byla bez problémů a všichni byli moc ochotní a vstřícní, takže fajn:-)

obsah boxu:

 • termálná micelární voda Avene
 • prací ubrousky K2r
 • tablety do pračky Somat Gold
 • kapsle na bílé i barevné prádlo Savo
 • koupelová sůl Porce smíchu od T:by Tetesept
 • blok do WC Bref
 • Lak na nehty Catrice (ten mi nepřišel)
 • zubní pasta Colgate Naturals Charcoal
 • sprchový gel Gourmet Coffee Palmolive
 • tekuté mýdlo Magic Softness jasmín Palmolive
 • vánoční Sidolux
 • kosmetická vazelína Ziaja
 • sprchový gel Ayurveda, Tesori
 • CC krém vše v 1, Astrid
 • suchý šampon Luxe, Batiste

Velkou radost mi udělal vánoční Sidulox, který určitě doma využiji. Těším se, až vyzkouším oba sprchové gely a taky pěnivé mýdlo. Micelární vody běžně používám, tuto jsem ještě neměla, takže testování určitě proběhne:-) Suchý šampon Luxe jsem chtěla vyzkoušet, jen ho u nás už neměli.

Z dalších věcí do domácnosti určitě využiji Bref do WC, ubrousky na černé prádlo a kapsle na praní. Naopak tablety do myčky jsou úplně mimo, jelikož nemám myčku. Zubní pasta se rozhodně hodí, mám ji dokonce na nákupním seznamu (načala jsem doma už poslední balení).

U Astridu jsem zvědavá, jaký bude odstín, protože já jsem fakt sejra:-D Sůl do koupele věnuji někomu jako dárek, dokonce už vím i komu. Já se raději sprchuji, takže bych to nevyužila. Kosmetická vazelína se určitě hodí, obzvlášť teď v zimě.

Jako náhradu za lak na nehty jsem obdržela banánovou čokoládu, která už nepřežila:-D byla ale moc dobrá, já banány miluji. Pak tam byla nová Margotka exotic, kterou si vzala mamka. Z jídla jsem tam našla ještě plechovku sodovky s jablkem a černým rybízem. Je od značky Ego a vůbec ji neznám, ale určitě vyzkouším:-) Dále se v  krabici nacházela miniatura Intimní mycí emulze od Sebameduvůně B.U. Passion. Vše doplnily vzorečky denních krémů od Astridu a Swissu. Myslím, ž je to akt slušná náhrada ze jeden lak na nehty:-D

Celkově jsem s boxem hodně spokojená. Využiji téměř vše, jediným přešlapem mimo jsou ty tablety do myčky. Už jsem přemýšlela o trvalém předplatném, ale mám doma fakt hodně kosmetiky a potřebuji něco zase zlikvidovat. Ale myslím si, že za čas si opět nějaký jejich kosmetický box objednám:-) Vy jste jejich nabídku využili? Jaký produkt se Vám líbí nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Můj superbox: kosmetika

 1. Lucie

  Mně se obsah líbí, produkty do domácnosti v dobrém poměru s kosmetikou. Osobně bych největší radost měla z vánočního Sidoluxu, mám ho doma a je to fakt pecka, se Sidoluxy mně ten úklid prostě baví mnohem víc:) A pak suchý šampon, zubní pasta, Bref, kapsle na praní..využitelné produkty dá se říct denní spotřeby:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám taky ráda Sidolux. Vánoční je fajn, mám velkou spotřebu kvůli kočkám. Taky si myslím, že většinu využiji pro sebe, a co ne, to podaruji, úplně bez problémů:-)

 2. Stáňa

  Superbox jsem zatím nezkoušela. Mám předplatné Brandnooz boxu a nechci, aby mne věci z boxů zavalily 😉 (třeba tělových mlék mám doma tak na rok). Ale souhlasím, že tenhle box byl docel dobrý (já bych užilai ty tablety do myčky, naopak bych se minula bez suchého šamponu, nějak moc ho nepoužívám a jeden doma ještě mám, a stejně jako ty bez soli do koupele)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já právě kvůli tomu nemám klasické předplatné, ale občas když je kosmetika, tak si to objednám. No, občas…Je to můj druhý box, takže je to možná nadnesený pojem. Škoda, že jsem to nevěděla dřív, klidně bych ti ty tablety poslala poštou, ale už jsem je dala mamce, ať je dá nějaké kolegyni…:-( Tělová mléka moc nepoužívám, což je asi docela vidět. Mám doma ale asi jen dvě nebo tři, to není tak strašné…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *