Knižní přírůstky: listopad 2018

Krásný den, 

listopad byl opět knižně úspěšný, povedlo se mi po dlouhé době sehnat hned dvě knihy, které jsem už dlouho chtěla. Taky jsem opět objednávala z Knižního klubu, přišel mi jeden balíček jako spolupráce a jako vždy je tu zásoba knih z Kanzelsbergeru.

z databazeknih.cz

Už několik měsíců tam mám i několik inzerátů na knihy, které bych doma chtěla mít. Jednou z nich je drama Tramvaj do stanice Touha od Tennesseeho Williamse. Tuto tragédii jsem četla relativně nedávno, tak jsem jí rovnou uklidila do knihovny. Druhým vytouženým pokladem je Modré z nebe od Judith McNaught. Je to pořádná bichle a jedná se o romanci ze 70. let 20. století.

foto z databazeknih.cz

spolupráce – nakladatelství Cosmopolis

S moc milou Bárou z nakladatelství Cosmopolis jsme se domluvily na další spolupráci. Dostala jsem od ní knihu Dopis, kterou napsala Kathryn Hughesová.

Knižní klub

V Knižním klubu jsem si vybrala několik cd s vánoční hudbou a pár knížek, které dostanu od rodičů k Vánocům. Sama jsem si nechala dvě vánoční brožury, které se specializují na výzdobu a Vánoce.

Kanzelsberger

V listopadu mi konečně vyšel nový Robert Brynzda – Chladnokrevně. Jako vždy se jedná o skvělou detektivku. Také vyšel třetí díl série od Nory Robertsové Ohnivé pouto. Stephanii Laurensové, která píše historické romance, vydaly hned dvě knihy, Věrnost a Srdce korzára. Obě patří do různých sérií a já je plánuji postupně přečíst. Hodně jsem se těšila na novinku od Erin Watt Jediná maličkost. Vyšla i další romance Královský návrh od Leily Meachamové, kterou napsala asi jako svou třetí knihu vůbec. Jako poslední jsem si pořídila taktéž třetí díl série od Kristan Higginsové Šance na štěstí. 

Celkově jsem s listopadem velmi spokojená, sehnala jsem mnoho pěkných knih. Dokonce jsem většinu stihla i přečíst, takže super:-) Jakou knihu jste si naposledy koupili Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Knižní přírůstky: listopad 2018

 1. Stáňa

  Já jsem poslední knihu dostala – výbor anglických detektivních povídek. A  ještě jsem se k ní nedostala. Měla jsem půjčený thiller od Cartera, tak dostal přednost. Z tvé „nadílky“ mne zaujal ten Bryndza – ještě jsem od něj nic nečetla.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já na toho Bryndzu napíšu samostatnou recenzi. Asi i na tu Fieldsovou, myslím, že si to obě knihy zaslouží:-) Od Cartera jsem zase nic nečetla já:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *