Objednávka na Eurona Černý

Krásný den,

v lednu jsem udělala první objednávku na eshopu Eurona Černý. O této značce hodně vyprávěla Bára z YT kanálu Barušminky a mě opravdu zaujala. Nejedná se o nějakou spolupráci, i když v posledních dnech jsem zaznamenala hned několik youtuberek, které ji navázaly. Já tedy ne, vše jsem si kupovala sama:-)

tiskové materiály

Kdo mě dobře zná, tak ví, jak nesnáším uklízení. Fakt mě to nebaví a dost mě to obtěžuje. Ale mám ráda, když je doma uklizeno, to samozřejmě ano:-) Bohužel jsem strašný bordelář… Taky mám doma tři kočky, což samo o sobě nadělá dost nepořádku. Jenže ti moji miláčkové jsou ještě občas zlobiví a dělají schválnosti, díky kterým je doma ten nepořádek ještě větší…

tiskové materiály

Dneska jsem se konečně dokopala k tomu, abych vám o tom sepsala článek:-)

co jsem si vybrala:

  • super gel s limetkou
  • bleaching agent
  • koupelnový čistič
  • univerzální čistič s vůní Black Grape
  • tři spreje jako osvěžovače vzduchu – vůně Black Grape, Aiyra a Apricot Fayre

Přiznám se, že koupelnový čistič a univerzální čistič jsou prostě čističe a nepřijdou mi nijak odlišné od těch, které běžně koupíte v drogérii (já třeba hodně používám Sidolux).

Super gel i bleaching agent fungují velmi dobře a jsem s nimi spokojená. Balení jsou velká, pořád mám skoro vše.

Všechny tři vůně jsou docela dost výrazné, dlouho jsou v interiéru cítit a jsem s nimi spokojená. Black Grape a Apricot Fayvre už mám skoro spotřebované a byla jsem s nimi moc spokojená.

Ty nákupy na stránkách byly docela náročné, stránky se mi moc nelíbily a byly nepřehledné. Od té doby mi samozřejmě chodí spoustu reklamních emailů a taky mi volala nějaká paní, jestli nechci být jejich poradkyně. Očividně je to podobný systém jako má Avon, Oriflame, Essenses a podobné firmy. Myslím, že mi taky poslali nějaký slevový kód, tak kdybyste nesledovali Barušminky, tak mi klidně napište a já Vám ho pošlu.

dárek k objednávce

Nákup je v pohodě, nic mě nezklamalo a vše opravdu funguje, jen nemám pocit, že je to nějaký zásadní rozdíl od běžné drogérie. Zajímalo by mě, kde kupujete čistící prostředky Vy. Znáte tuto značku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *