Nutrigen laboratories: Hyaluronic Acid Cream

Krásný den,

na konci minulého měsíce jsem obdržela nabídku na spolupráci s eshopem biome.cz, což mi opravdu udělalo radost. Mohla jsem si sama vybrat produkty a dnes vám představím první ze tří recenzovaných kousků – pleťový krém proti vráskám Hyaluronic Acid Cream. Tento produkt je od americké značky Nutrigen Laboratories.

Jak jste asi z názvu poznali, jedná se o krém s kyselinou hyalurnovou, což je velmi účinná látka v boji proti vráskám. Mně je momentálně 33 let, takže nějaké první vrásky mě samozřejmě trápí a antiageingové prostředky už běžně používám.

Krém je v praktickém plastovém kelímku s jednoduchým víčkem ve stříbrné barvě. Před první aplikací ho chrání velmi pevná folie, což je skvělé. Etiketa je velmi jednoduchá, spíše účelná. Na kelímku najdete i složení, které je napsané čitelným písmem. Znám samozřejmě hezčí balení, ale řekla bych, že tato značka si schválně vybírá jednoduchost, protože jejím úkolem není prodat líbivý obal, ale naopak účinný prostředek (jako třeba The Ordinary).

Docela mě překvapilo, že konzistence krému je celkem řídká. Trochu jsem se bála, jestli mi to na večerní péči bude stačit, ale je to bez problémů. Krém se ihned vsákne, pokožku hezky vyživí, ale nezanechává ji nepříjemně mastnou. Používala jsem ho i ráno, protože je dostatečně lehký, abych na něj mohla nanést i makeup.

Kdybych měla hledat za každou cenu nějaké mínusy, zmínila bych asi parfemaci. Není to žádný problém, krém totiž nemá žádnou speciální „vůni“, je to prostě jen čistá chemie. Mně to nijak nevadí, protože to znamená, že ve složení je zase o něco méně přísad. Já parfemované krémy na obličej nepotřebuji, to ocením spíše u tělové péče.

Jak jsem již psala výše, krém jsem používala každý večer a většinou i ráno. Mazala jsem si ho na obličej, krk i dekolt, protože je důležité dbát i o tyto části těla. Krém by měl mírnit linky a vrásky, vypínat pleť a udržovat dostatečnou hladinu elastinu a kolagenu. Hladinu si tedy nijak nezměřím, ale po měsíci pravidelné péče mohu říci, že se mi výrazně zjemnily moje hodně hluboké vrásky na čele a úplně mi zmizela jedna nosoretní rýha, která se mi v posledních týdnech objevila (mám jen jednu, druhá půlka obličeje je v pohodě).

Veliký pokrok jsem zaznamenala i u pokožky dekoltu, která je nyní krásně hladká, jemná, pevnější a opravdu hydratovaná. Já mám velká prsa, takže o dekolt se musím opravdu pečlivě starat, protože je tam mnoho citlivé kůže.

Celkově jsem s krémem moc spokojená. Myslím si, že je ideální pro moji věkovou skupinu a pro pleť, která není extrémně suchá. Ta moje má několik suchých míst, která potřebují pravidelnou hydrataci a tento krém na ni stačil. Používala jsem ho dohromady i s několika séry a vše bylo bez problémů, jen olejové sérum Midnight Recovery od Kiehl´s si s krémem moc nerozumělo.

S naprosto klidným svědomím vám mohu tento účinný produkt doporučit. Recenzi píšu až po naprostém vypotřebování, takže můj názor je už ucelený. Za zaslání produktu ještě jednou děkuji eshopu biome.cz.

Znáte eshop biome.cz? Jak vás tento krém zaujal? Používáte přípravky proti vráskám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Nutrigen laboratories: Hyaluronic Acid Cream

 1. Lucie

  Ahoj, e-shop ani krém neznám, ještě úplně nejsem cílovka, která by řešila vrásky a přípravky proti nim, ale moje mamka hodně, ta hledá a pořád zkouší, testuje, co je na vrásky nejlepší…

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mně je už přes třicet, takže vrásky už trochu řeším:-) Musím ale říci, že jsem teď s pletí hodně spokojená, opravdu vidím, jak vypadá lépe. Myslím, že by si mamka na eshopu vybrala, protože tam mají dost produktů a líbily se mi jejich popisy.

 2. Stáňa

  Já si vybírám krémy 50+, které by měly trochu protivráskově fungoval. Jen u YR si beru krémy 40+, protože především ten noční je mi hodně příjemný. Ale obvykle to střídám právě s těmi 50+, protože ty jsou pro mou věkovou katagorii (a většinou obsahují k kyselinu hyaluronovou)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já krémy z YR moc nepoužívám, tam mi zrovna nesedly. Ale mamka má ráda jejich nějaký hnědý se zlatým víčkem, možná se jmenuje Intensive Rich Cream nebo nějak podobně. Kupovala jsem jí ho v srpnu, dostane ho k Vánocům.

   1. Stáňa

    Ten používá moje máma a já jsem ho měla taky. Máma je z něj nadšená, mně přišel trochu těžší, ale používala jsem ho v zimě, tak mi to tolik nevadilo.

    1. ciculka Post author

     Já myslím, že mamka ho taky používá v zimě:-) Doufám, že jí udělá radost, i když mám pro ni samozřejmě mnohem více dárků (a ona kosmetiu neprožívá jako já:-).

 3. Marta

  Hani, já už jsem v úplně jiné věkové kategorii a vybírám si už krémy pro kategorii 60+ a někdy ještě i 50+, protože na tom nejsem s pletí ještě tak špatně. Díky za recenzi. Měj pěkné a klidné dny.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   tento krém je také na vrásky, ale neměl tam věkovou specifikaci, vybrala jsem si ho hlavně kvůli té kyselině. Jinak ale na eshopu mají opravdu dobrý výběr antiagingových přípravků, asi tam vyberu i něco pro mamku k Vánocům.

 4. Helena

  Ano, i já se držím čísel na krabičkách :o)
  A většina krémů co mám kyselinu hyaluronovou obsahuje. Občas si dopřeji právě na krk a dekolt nějaké sérum, abych pleti dopřála :o)
  Haničko, měj hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já si myslím, že kyselina hyaluronová je opravdu dobrá, v péči mi hodně vyhovuje. Také používám séra a krémy na krk, myslím, že za dvacet let za to budu ráda:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *