Nars paletka očních stínů Voyaegeur

Krásný den,

v září jsem si udělala radost a objednala jsem si na eshopu Sephory několik kousků kosmetiky. S objednávkou byly docela peripetie a musím říci, že jsem přesvědčená, že v tak nespolehlivém obchodě už znovu nakupovat nebudu. Každopádně dneska si tu ukážeme jednu minipaletku očních stínů od značky Nars. Jedná se o verzi Voyaegeur a je plná krásných třpytivých barev.

Paletka mi přišla v papírové krabičce. Samotný obal je z pevného plastu a přijde mi dostatečně bytelný. Uvnitř se ukrývá zrcátko a celkem šest třpytivých stínů v podzimních tónech. Jak sami vidíte na fotce, paletka mi přišla už očividně ozkoušená – do stínů bylo sáhnuto.

Jak jsem psala již výše, všechny stíny jsou třpytivé a jedná se o teplé spektrum barev, které se přímo hodí do současného podzimního počasí. Od začátku jsem počítala s tím, že budu k této minipaletce potřebovat i nějaké neutrální matné barvy, takže to nijak produktu vyčítat nebudu.

Pigmentace je opravdu kvalitní a intenzivní. Stíny celkem práší, ale přiznám se, že to zase tolik neřeším. Při aplikaci štětcem jsem se docela nadřela, prsty fungují mnohem lépe. Všechny barvy mi přijdou dobré, jen ta nejsvětlejší je hodně drobivá a na víčko se pořádně nedá přenést. Výdrž je v pohodě, neměla jsem žádný problém. Stíny se do sebe hezky ztrácely a líčení se mi líbilo.

Celkově jsem s paletkou spokojená, rozčarovaná jsem jen z té Sephory. Dostala jsem to, co jsem si objednala, takže k paletce žádné zásadní výhrady nemám. Je moc pěkná, ale rovnou vám tu na rovinu řeknu, že minimálně stejně kvalitní třpytivé stíny má i Makeup Revolution, což je značka tak o polovinu levnější.

Máte rádi třpytivé stíny? Líbí se vám současný trend teplých barevna očích? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Nars paletka očních stínů Voyaegeur

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   přiznám se ti, že taky moc teplé odstíny nenosím, tedy hlavně ty červené, cihlové nebo hodně bronzové. Mám ráda zlatou nebo teplou zelenou. Líčila jsem se ale s paletkou už několikrát a vlastně to nakonec nevypadá špatně:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   barvy jsou opravdu krásné, taky se mi líbily a jdou moc hezky k sobě. Taky bych řekla, že by ti slušely:-)

 1. Sabina

  Tak přesně na tuhle jsem nedávno koukala, ale bála jsem se, že ty do fialova by na mě vypadaly jak když mi někdo dal jednu do čumáku. V lednu mám v plánu si koupit nějakou lepší paletku, ty co mám doma už jsou vydřený a vím, že to fakt využiju, ale ještě nevím…Váhám nad Huda Beauty Desert Dusk a Natashou Denonou Bronze Palette.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   na Natashu jsem se dívala, ale ty ceny jsou extrémní. Huda je barevně trochu mimo mé spektrum, já na ty teplé barvy zase tolik nejsem. Ale asi příští týden vyjde recenze na jednu paletku od Estée Lauder, tak se ti to třeba bude hodit:-)

 2. Lucie

  Ahoj, třpytivé stíny mám ráda, odstíny teplé jak které, paletka se mi taky líbí, ale jak říkáš, spíš bych asi hledala v levnějších vodách…

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já si myslím, že drogérie teď nabízí docela dobrý výběr různých paletek (Makeup Revolution) i mono stínů (Essence), které jsou fakt úžasné. V nejbližších dnech budou recenze na další paletky, co mám doma. Cenově je mezi nimi rozdíl přes 1000 Kč, takže to bude určitě zajímavé:-)

 3. WantbefitM

  Přiznám se, že vlastním jenom jedny oční stíny v tužce v takové teplé světle hnědé třpytivé barvě a úplně mi to stačí. Moc často se nemaluju, tak jich nepotřebuji více 🙂 Výdrž mají skvělou a krytí také. Objednávala jsem je myslím z Oriflamu asi za 99kč.

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to je jasné, že toho nebudeš tolik mít, když se nelíčíš. Já jsem očním stínům podlehla už na základce, miluji barvy a líčení očí mě baví asi nejvíce. Z Oriflame jsem si teď objednala takovou červenou rtěnku, měla fakt krásný odstín.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *