Nové plátýnkové masky z Oriflame – recenze

Krásný den,

nedávno Oriflame představil nové plátýnkové masky, které spadají do řady Love Nature. Já jsem ji ty původní měla moc ráda, z minulého katalogu jsem si dokonce tři koupila (byly ve slevě za třicet kaček). Ty nové jsem si nemohla samozřejmě nechat ujít, i když tedy jedna stála rekordních 79,90 Kč, což je docela dost na jednorázovou masku. Mám tu varianty s broskví a s granátovým jablkem.

Plátýnková maska s granátovým jablkem

Tato maska by měla obsahovat výtažky z organického granátového jablka a je určená pro čištění a hydrataci pleti. Doba působení je 15 minut. Maska má hodně sladkou vůni, asi bych v tom to granátové jablko nepoznala. Plátýnko je jiné než u těch předchozích masek, je trochu pevnější, ale pořád příjemně jemné a dobře se s ním zachází. Je opravdu hodně napuštěné a bez problému vydrží být vlhká po celou dobu působení. Nedovedu si představit, jak by měla plátýnková maska asi pleť čistit, ale hydratuje skvěle. Pleť je po aplikaci hezky vyhlazená, vyživená a hebká.

Plátýnková maska s broskví

Druhá plátýnková maska obsahuje výtažky z organické broskve a měla by pleť hydratovat a zjemňovat. I zde je stejná doba působení a plátýnko má totožné vlastnosti. Vůně je sladší, broskev bez problémů poznám. Na pleti je maska extrémně příjemná, hezky ji zklidňuje, dobře hydratuje. Pleť je na dotek pevná a hebká, moc se mi líbí. Nijak nelepí a nezanechává nepříjemný film.

Celkově jsem s těmito maskami moc spokojená, jediné, co mi vadí, je vysoká cena. Ráda si je znovu pořídím, ale až budou v nějaké zajímavé akci. Já mám nyní v práci velmi náročné období, což se mi hodně projevuje na pleti, a proto tak ráda sahám po různých maskách, které mi prostě pomáhají.

Znáte plátýnkové masky z Oriflame? Máte je rádi? Kolik je podle vás optimální cena za takovou masku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Nové plátýnkové masky z Oriflame – recenze

 1. Helena

  Neznám, ale mají jemný, decentní obal. Ten se mi líbí a jak tuším, cena by se mi líbila už méně :o)
  Hani, měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, obaly už jsem někde viděla (možná tady v článku o nákupech :D), ale jinak masky od Oriflame vyzkoušené nemám. Pokud jde o cenu, tak v podstatě 80 Kč za jednorázovou masku mi už přijde hodně – moje cenová hranice se pohybuje tak kolem poloviny této částky.
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   to je klidně možné, byly v jedněch z posledních nákupů. Ta cena mi přijde taky přepálená, znovu je tedy kupovat nebudu.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, masky znám a i ty nové už jsem zkoušela. Za mě ty starší byly krapet lepší ta změna mi ze strany Oriflame přijde jako zbytečná. Za masku je pro mě optimální cena do 50 Kč.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   taky mi přišly ty původní lepší. Doma ještě nějaké mám (asi už jen jednu, dvě během května padly za vlast) a tyto hned kupovat znovu nebudu.

 4. Lucie

  Ahoj, přiznávám, že dát 80Kč za masku na jednorázové použití se mi zdá docela dost. Myslím, že i do těch 50Kč se dají sehnat fajn masky, nebo aspoň já bych asi víc nedala, přece jen to produkt na jednorázové použití.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já si taky myslím, že cena 80 Kč je docela přepálená. Sice mi masky sedly, ale pokud nebudou příště v nějaké výhodné akci, kupovat je nebudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *