Anti-wrinkle smoothing serum – recenze

Krásný den,

značka Avon má svém portfoliu celou škálu různých sér a já jsem si jich docela dost koupila, takže je postupně budu testovat, abych vám mohla sdělit své dojmy. Jako první jsem si vybrala kousek z řady Anew Clinical, který se jmenuje Anti-wrinkle smoothing serum.

Toto sérum je z prémiové řady Avonu Anew, kterou nemám tak prozkoušenou. Obsahuje 0,1% retinolu, což je velmi aktivní látka, která opravdu umí působit na pleť blahodárně. Sérum slibuje vyhlazení vrásek (jejich hloubku, počet i délku), pomáhá stimulovat produkci kolagenu. Používá se večer před nočním krémem.

Balení séra je praktické – lahvička obsahuje pumpičku s podtlakem, takže z ní vydolujete vše do poslední kapky. Kvůli obsahu retinolu je neprůhledná, což je pro mě vlastně jediné mínus – nevím, kolik séra mi ještě v lahvičce zbývá.

Samotné sérum má mléčně bílou barvu a krémovou konzistenci. Je hodně lehké, na pleti nelepí, ihned přináší úlevu suché pokožce. Velmi dobře funguje s obyčejným hydratačním krémem a opravdu jsem viděla zásadní zlepšení vzhledu pleti. Dokonce když jsem přišla domů unavená a odlíčila jsem se, moje pleť se mi moc líbila. Je hladší, nosoretní vrásky pořád nemám a ty velké na čele jsou podstatně jemnější.

Celkově jsem z tohoto séra nadšená a mám doma ještě jednu lahvičku, protože se podle mě vyplatí. Koupíte ho v akci za cca 200 – 300 Kč podle momentální nabídky v katalogu a já vám ho mohu určitě doporučit. Za mě se vyrovná (a občas překoná) i mnohem dražší značky z parfumerie.

Znáte řadu Anew z Avonu? Jaké je vaše oblíbené sérum? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

14 thoughts on “Anti-wrinkle smoothing serum – recenze

 1. Helena

  Hani, znám a ráda používám. Nevím, jak to je vidět, ale dobře ho snáším a to je hlavní. Ten retinol pleti určitě prospívá…
  Měj příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   to sérum se fakt povedlo. Nyní mám jiné, s kyselinou hyaluronovou a i u něj jsem hodně spokojená s účinkem.

 2. Stáňa

  Z řady Anew jsem měla nějaký vzorek krému a pokud si dobře vzpomínám, tak byl fajn. Jinak kosmetiku Avon v podstatě nepoužívám. Já jsem naposledy měla sérum od YR a teď mám výrazně levnější Isanu.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem si před delší dobou nakoupila docela dost věcí z Anew řady, takže je nyní všechny testuji a postupně budu přidávat recenze.

 3. Lucie

  Ahoj, já jsem z Avonu měla ráda tu růžovou řadu Vitale, kterou už zrušili. A pak mám ještě doma krémy, hydratační a ten s vitamínem C. Po séru se určitě podívám, zaujalo mě:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   Vitale řada byla skvělá, krásně voněla a byla na pleti moc příjemná. Já jsem si pořídila docela dost sér, tak to nyní zkouším, asi bude dost recenzí na Anew kosmetiku…

 4. Sabina

  Ahoj, přesně tohle sérum si pravidelně kupuje babička, akorát jí už je sedm pětek určitě, nevím teď přesně 😀 Nemůže si ho vynachválit, celkově používá spousty věcí z Avonu toto, duální oční péči, řadu s kaviárem.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   naprosto chápu babiččino nadšení, já jsem taky moc spokojená. Sérum není drahé a opravdu funguje na pleti je fakt příjemné. Duální péče a kaviárová řada jsou velmi populární produkty i u mých kolegyň.

 5. Erika

  Milá Hani, retinol je velký pomocník, taky používám. Sérum zní velmi povedeně, a cenově – paráda. Já se těším na to od TEbe, s vitaminem C. Obecně, řada Anew je super, snad jsem nenašla produkt, který by mi nevyhovoval. Krásný den přeji. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   se sérem jsem extrémně spokojená, jsem zvědavá, jaká budou ta další, co jsem si pořídila. Anew mě v poslední době hodně baví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *