Nars Skin Deep Eye Palette – recenze

Krásný den,

před několika měsíci jsem si pořídila z druhé ruky paletku očních stínů Skin Deep Eye Palette od značky Nars. Pokukovala jsem po ní už delší dobu, pak jsem měla pocit, že se potřebuji trochu odměnit a nečekaně se mi ji podařilo sehnat v jednom kosmetickém bazaru. Přiznám se, že když už si kupuji nějakou hodně drahou dekorativní kosmetiku, dělám to raději z druhé ruky. Když mi to pak tak nesedí, tak mě to zase tolik nemrzí, jako kdybych za to dala plnou cenu.

Tato paletka je tedy plná neutrálních odstínů. Najdete zde matné i třpytivé stíny, které mají teplé, studené i neutrální podtóny. Je to celkem základní paletka, kterou jde vyčarovat docela jemné líčení, ale také pěkně dramatické kouřovky. Obsahuje velké zrcátko, ve kterém se mi dobře líčí. Názvy stínů jsou uvedené z druhé strany.

Kvalita stínů je opravdu dobrá, jsou extrémně pigmentované. U těch matných je to opravdu velmi vysoká koncentrace pigmentu, takže se mi s ní paradoxně trochu hůře pracuje třeba při ztrácení. Přijde mi praktické, že ty základní matné barvy mají větší gramáž než efektové třpytivé, kterých bývá i menší spotřeba.

Kromě toho problematického ztrácení bych měla ještě jednu výtku, kterou asi bude mít každý, kdo má tak extrémně světlou pleť jako já. Ten nejsvětlejší béžový odstín není tak světlý, jak bych potřebovala, takže na mém víčku vypadá dost žlutě a je hodně nepřirozený. Nemohu ho použít pod obočí, nevypadá to pěkně.

matná řada
prostřední řada
spodní řada

jsem ráda, že paletku mám doma, už jsem s ní vytvořila několik pěkných líčení, které bohužel neumím vyfotit:-) Jsem ale také ráda, že jsem ji koupila z druhé ruky, protože plná cena se mi za ni dávat nechce…

Jak jste na tom se značkou Nars vy? Zkoušeli jste od ní něco? Láká vás nějaký produkt od této high end značky? Jak drahou dekorativní kosmetiku většinou kupujete? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Nars Skin Deep Eye Palette – recenze

 1. Stáňa

  Já nebudu asi typická – mám minipaletku se čtyřmi stíny už asi 3 roky a furt se nemůžu dohrabat na dno. A nechce se mi načítat novou, co jsem si koupila, když se mi zdálo, že tyhle už budou pryč. Jinak já používám hlavně šedé odstíny, občas modrý, těmi hnědými bych se snad ani neuměla nalíčit 🙂

  P.S. Vyhrála jsi u Marti na blogu Vyzobaná slunečnice obraz a Marta se tě snaží prý marně kontaktovat, tak se jí když tak ozvi.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   díky za upozornění, už jsem na to přišla a jsem nadšená. Ten obraz je krásný. Vůbec nevím, co se děje, nějak ten blog teď zlobil. To já stíny docela dost spotřebovávám, ale vždy jsou to jen nějaké barvy z konkrétní paletky, jiné mi tam ještě zůstávají. Šedou paradoxně vůbec na očích nenosím, mám pocit, že mi vůbec nesluší.

 2. Lucie

  Ahoj, já high end kosmetiku kupuji jedině z druhé ruky, ty ceny jsou úplně někde jinde a to se jedná třeba jen o swatchnuté paletky. Přiznám se, že bych za nové zboží ty peníze za to nedala..raději si koupím takhle z druhé ruky a ušetřené peníze investuji jinak…

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně, já jsem taky spokojená s nákupy z druhé ruky. Ty ceny jsou jinak opravdu přemrštěné. Koupila jsem si takto poprvé Naked paletku od Urban Decay a kdybych za ni dala plnou cenu, tak byla fakt naštvaná, protože ta paletka nijak úžasná není.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem si vlastně až v posledních týdnech pořídila jejich dvě tvářenky a jednu miniaturu korektoru. Jinak si taky vystačím s drogérkou, nerada dávám za kosmetiku hodně peněz. Od Benefitu mám dvě miniatury tvářenek a jednu paletku tvářenek. Jinak z různých časopisů jsem vyzkoušela nějaké miniatury řasenek.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   mě už konečně došla ta miniatura Orgasm tvářenky a jsem na ni moc zvědavá. Je všude chválená a dělám si naděje, že by mi mohla slušet. Makeup jsem ještě nezkoušela, ale třeba se k němu někdy dostanu. Teď používám makeup od Oriflame a jsem s ním spokojená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *