Kosmetičtí pomocníci z Beauty Formulas

Krásný den,

na eshopu drogeriezde.cz jsem objevila dva pomocníky v péči o pleť, které znám od jiných značek. Tyto jsou od Beauty Formulas, což je moje oblíbená značka, a jsou cenově mnohem dostupnější. Rozhodla jsem se je vyzkoušet, abych je mohla porovnat s jejich dražší konkurencí.

Gelové polštářky pod oči Hemp Beauty

Gelové polštářky pod oči nabízí docela dost značek, často se prodávají v balení po jednom páru. V této krabičce jich je rovnou šest, což je samozřejmě výhodné. Cena za balení je 79 Kč. Tyto gelové polštářky obsahují organický konopný olej a mají pomáhat s očním okolím.

Já je mám schované v ledničce, abych znásobila jejich účinek. Když jsem je vybalila, byla jsem docela překvapená, že nejsou mokré jako jiné. Nakonec je to podle mě dobře, protože mi bez problémů držely na obličeji, i když jsem seděla a dělala si přípravy na online výuku. Na očním okolí byly moc příjemné a po sundání tam zůstal takový jemňounký jakoby olejový film, který mi přišel příjemný (jako by tu oblast chránil). V posledních týdnech, kdy vlastně pořád sedím u počítače, pociťuji, jak je moje oční okolí unavené a oči vyčerpané, takže mi tato chladivá zpruha přijde vhod.

Čistící proužky na nos Tea Tree

Čistící pásky na nos používám často, je to nutnost, protože mě hodně trápí černé tečky na nose. Jediné funkční, které mi zabírají, jsou ty od Nivey, kdy jedna krabička stojí 150 Kč. Na zkoušku jsem si tedy vybrala tyto s australským čajovníkem. V balení jich je šest a vyšlo mě na krásných 49 Kč. Každý proužek je ještě v samotném pytlíčku, takže třeba na cesty si člověk může zabalit jen jeden sáček, nemusí brát hned celou krabičku.

Pásky mají klasický tvar, na balení najdete podrobný návod v angličtině a obrázky s metodickým postupem. Docela mě překvapilo, jak jsou pásky hodně tvrdé. Musela jsem mít důkladně navlhčený nos a okolí a stejně jsem nalepený pásek ještě přestříkala vodou, protože jinak by mi vůbec nedržel. Pomohla jsem si i ručníkem, který jsem tiskla na nos, abych měla pásek přilepený úplně všude. Nakonec se mi to touto metodou povedlo dobře přilepit a opravdu držel důkladně. Po sundání jsem použitý proužek podrobila důkladné prohlídce a jsem velmi mile překvapena tím, že mohu konstatovat shodnou účinnost s Niveou.

Vůbec jsem nečekala, že se mi podaří ulovit takové dva dobré pomocníky v péči o pleť, které jsou zároveň cenově opravdu dostupné.

Kupujete si nějaké gelové/hydrogelové polštářky pod oči? Vyhovují vám čistící pásky na nos? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Kosmetičtí pomocníci z Beauty Formulas

 1. Helena

  Tak čistící pásky nepotřebuji, ale moc mě zaujaly ty polštářky pod oři. Ty teď dostávají celkem zabrat, zasloužily by si nějakou péči navíc.
  Haničko, děkuji za typ a přeji hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já mám pocit, že moje pleť bude mít pubertu ještě v důchodu:-) Ty polštářky jsou skvělé, mám je uložené stabilně v lednici a je to opravdu příjemný relax. Teď trávím u počítače více času, než bych chtěla, a moje oči to dost pociťují. Měj se krásně!

 2. Lucie

  Ahoj, pásky Nivea jsou fajn, ale vytáčí mě ta cena, právě proto jsem je spíš kupovala jen když jsem je viděla někde v akci a jinak nos čistila manuálně. Ale mile mě překvapuje tahle alternativa za lidovou cenu, rozhodně objednám:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně, ta cena u Nivea pásku je fakt přehnaná. Jsem ráda, že jsem konečně našla nějakou levnější variantu, vyzkoušela jsem toho už opravdu hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *