Benefit tvářenky Galifornia a Gold Rush

Krásný den,

už několik měsíci mi doma dělají společnost tvářenky vyhlášené značky Benefit. Mám je obě v miniatuře a jedná se o verze Galifornia a Gold Rush. Obě jsem kupovala v nějaké akci na eshopu Sephory (jejich eshop opravdu nemohu doporučit, nemám v plánu tam po posledních zkušenostech znovu něco objednávat).

Galifornia

Značka Benefit má hodně specifické obaly, které se dají dobře rozpoznat. Jejich tvářenky jsou v papírovém obalu a i když se jedná o miniaturu, objem činí 2,5 gramu, což mi u tvářenky opravdu stačí. Krabička v sobě ukrývá kromě samotného produktu i zrcátko a malý štěteček.

Galifornia je krásná meruňkově růžová barva, která se nádherně hodí na léto. Líbí se mi reliéf sluníčka, který je vytlačen na povrchu. Galifornia má lesklý a jakoby lehounce třpytivý finiš, který moc hezky vynikne na opálené pleti. Výdrž je bezproblémová a líbí se mi, jak tváře pak působí svěže a zdravě, řekla bych, že skoro jako k nakousnutí:-)

Gold Rush

Tato tvářenka má stejně praktické balení jako Galifornia. Ačkoliv mám doma dost štětců na tvářenky, vyzkoušela jsem i přiložený miništěteček, který se mi tedy moc líbí. Má trošinku hrubší štětiny, což se ale hodní, protože jimi pěkně naberete produkt a zdravíčko se tak bez problémů nanese.

Gold Rush je taková přirozenější a decentnější barva než Galifornia. Je to lesklá hnědozlatá, která je ideální na každodenní nošení. Já mám hodně světlou pleť, ale i na ní to vypadá fakt pěkně. Tvářenka má dobrou výdrž, jediné, co mi ji likvidovalo, bylo celodenní nošení roušek.

Já jsem s oběma tvářenkami moc spokojená, ráda je používám a líbí se mi hravý design jejich obalů. Jejich vlastnosti jsou kvalitní. Podle mě je jejich jediným problémem cena, která je prostě vyšší. Takovou to tvářenku bez problémů seženete i v drogérii, jen bude stát třeba stovku… Zde tedy jen záleží na tom, kolik chcete investovat.

Znáte značku Benefit? Měli jste o nich někdy nějaký produkt? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

7 thoughts on “Benefit tvářenky Galifornia a Gold Rush

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já ano a asi už to nebudu opakovat, byla jsem s jejich servisem velmi nespokojená. Naštěstí člověk sežene kosmetiku i jinde:-)

 1. Helena

  A super, už mi zase jdou komentáře – omlouvám se za ten test.
  Tvářenky jsou hezky zabalené, líbí se mi i ten plochý štětec.
  Haničko, měj hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   vůbec nevím, co se děje. Snad to už bude bez problémů. Mojí mamce, která se téměř nemaluje, se tvářenky taky moc líbí, právě kvůli těm obalům. Musím říci, že jsou opravdu okaté.

 2. Lucie

  Ahoj, Benefit znám, měla jsem od nich dvě řasenky v cestovní mini verzi a pak bronzer Hoola a vytouženou Cheekleaders paletku, ve které je právě i Galifornia. Ale jako zcela souhlasím s tím, že lze sehnat podobné a levnější tvářenky.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem taky měla řasenky v cestovní verzi a žádná mě neuchvátila natolik, abych ji koupila znovu v plné velikosti. Po Cheekleaders paletce jsem taky dost pokukovala, ale nakonec jsem ji nekoupila. Líbila by se mi ještě Rockateur tvářenka, ale nechce se mi za ni dávat plnou cenu, tak uvidíme, jestli bude někde v bazaru. Mojí nejoblíbenější tvářenkou je pořád jedna z Avonu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *