Knižní přírůstky: říjen 2023

Krásný den,

zatímco nových knih v září bylo poměrně málo, říjen mi to vynahradil. I když ono to to není úplně přesné, dva balíčky jsem doma už měla předtím, ale nestihla jsem je nafotit. Tentokrát jsem zvládla vše, takže dnes se můžete připravit na hromady nových knížek.

Knihy Dobrovský

Na Dobrovském jsem ještě na konci září dělala jednu menší objednávku v rámci nějakých zajímavých slev. Vybrala jsem si dvě knihy z Grady, které mi nepřišly v rámci spolupráce. Jedná se o moji oblíbenou švédskou autorku Simonu Ahrnstedtovou a její Královnu noci a druhý díl od Tess Bailey s názvem Má to háček. Posledním kouskem z této objednávky je moderní romance Rozhodně ne on od Whitney G.

Knižní klub

Na eshopu Knižního klubu jsem objednávala v rámci jejich předobjednávek, které jsou podstatně výhodnější. Krabice byla obrovská, cena horentní (přes 4000 Kč), ale měla jsem tam spoustu dárků pro rodinu a blízké. Já jsem si vybrala samozřejmě i něco pro sebe. Jedná se o novinky od mých oblíbených autorek. Jako první je tu samozřejmě Melanie Moreland a její Čas pro Avu. Jsem moc ráda, že zase vycházejí příběhy od R. L. Mathewson. Ten poslední se jmenuje Jeho hra a je to pokračování série Žhavá pokušení.

Nemohla jsem vynechat i novou detektivku Poslední na řadě od Helen Fieldsové, která patří všeobecně mezi moje nejoblíbenější autorky tohoto žánru. Po delší době se objevila i novinka od Samathy Towle a jmenuje se Úlet na dva týdny.

Poslední dva kousky jsou brožované a patří autorkám, které jsem objevila poměrně nedávno. První z nich píše moderní romance, kde hlavní hrdinové mají hodně zajímavé osudy. Je to Abby Jimenez a poslední knihou je Život je příliš krátký. Lucy Score napsala jen jednu knihu, ale hodně se mi líbila. Název Co už nikdy nepřebolí vůbec nevyznívá jako nějaká romance, ale snad to tak nakonec bude:-D

spolupráce s panem Müllerem

Oslovil mě sám autor, pan Marek Müller, a nabídl mi svoji novinku na recenzi. Popis mě zaujal, tak jsem se domluvila, že ji přečtu. Jedná se o román Zefkovo probuzení a jsem na to moc zvědavá. Plánuji to začít číst o víkendu (vy asi budete tento článek číst později:-).

Knihy Dobrovský podruhé

Tady za ten balíček se hodně stydím, ale už před několika měsíci jsem kupovala dárek pro Sabču a prostě jsem to nechala vše v krabici, dokud jsem ten dárek nevezla Sabče. A k tomu došlo až na konci října, takže i ty další knihy pro mě jsem vybalila až nyní:-D Jedná se o samé romance. Hodně mě baví Kristen Callihen a z její série mi chyběl už jen první díl Idol. Penelope Bloom mi přijde spíše průměrná, ale přesto jsem neodolala její novince Jenom ne Rich. Nakonec tu mám pro mě neznámé autorky Max Monroe a její knihu S miliardářem v síti a Lauren Blakely s dvěma romancemi Slušný vybavení a Pořádný terno.

spolupráce s Gradou

Nakonec jsem si nechala tradiční spolupráci s Gradou, díky které jsem obdržela hned tři romány. Já jsem vám už o všech stihla napsat recenzi, najdete je tady na blogu. Cassie Connor je pro mě nová autorka, ale její moderní romance Smlouva na lásku mě bavila. Další dvě knihy jsou pokračováními úspěšných sérií. Evie Dunmore píše historické romance a její série Rebelky z Oxfordu jsou hodně podařené. Nový díl se jmenuje Jak ulovit boháče. Nakonec tu mám zase takovou drsnější detektivku z pera Lisy Regan. Poslední díl s Josie Quinnovou se jmenuje Vražedná temnota.

Dnes by to tedy bylo vše. Jak sami vidíte, mám rozhodně co dělat:-D Hodně se těším na novou Helen Fields a taky jsem zvědavá na to Zefkovo probuzení. Jaké knihy jste si na podzim pořídili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Knižní přírůstky: říjen 2023

  1. Stáňa

    Hani, tolik knih jako ty jsem si tedy nepořídila, ale pár mi jich přibylo, už jsem je shrnula v nákupním článku. Mám tu taky Vražednou temnotu, na tu jsem hodně zvědavá. A z tvých nákupů mne nepřekvapivě zaujala Helen Fields, tu si možná bude přát k Vánocům 🙂

  2. Helena

    Hani, rozhodně máš co dělat. Nakoupila jsem něco málo pod stromeček, sama si asi budu prát novou knihu o Coco Chanel.
    Měj hezký sváteční den. Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *