Můj superbox: říjen 2022

Krásný den,

několika měsících jsem se zase dočkala nového superboxu, který si vždy kupuji, když je Speciál s kosmetikou a drogérií. Boxy jsou vždy hned pryč, je to docela boj ho získat.

co box obsahuje:

 • aviváž Fascinating Jungle, Silan
 • gel na praní Renew Refresh & Sport, Perwoll
 • peeling Cupuacu, Ziaja
 • krém na ruce, Dove
 • sprchový gel, Lux
 • bělící zubní pasta, Colgate
 • tělové mléko Elasticity Restore, Vaseline
 • kapsle na čištění myčky, Finish
 • WC blok, Bref

Začnu pěkně produkty na praní. Nová aviváž od Silanu voní moc pěkně. Je to svěží květinová vůně. Silan mám jako značku ráda, takže i na tuto se těším. Nový Perwoll vypadá dobře, vůně je opravdu velmi svěží.

Z tělové péče tu mám osvědčený peeling Cupuacu, který voní sladce. Je to perfektní parfemace na chladná období. už jsem o něm psala tady na blogu mnohokrát, mám ho ráda a myslím si, že je všeobecně velmi oblíbený. Na tělové mléko od značky Vaseline se moc těším. Je určené pro suchou pokožku, kterou by mělo zpevnit, vyživit a podpořit její elasticitu.

U tělové péče ještě chvilku zůstanu. V boxu byl i sprchový gel Lux. Byl i minule, ale měla jsem jinou variantu. Tentokrát se jedná kombinaci květů ylang ylang a neroli. I když byl gel dobře zabalený a víčko přelepené, tak stejně trochu v boxu vytekl. I krémy na ruce Dove znám díky různým boxům. Zde je varianta Nourishing Secrets Restoring Ritual s kokosovým olejem a mandlovým mlékem.

Co není moc sexy, ale vždy se to hodí, jsou WC bloky s vůní grepu. Mám je ráda, grepová varianta by mohla vonět hezky. Dalším takovým užitečným kouskem je zubní pasta Colgate, což je moje oblíbená značka. Posledním kouskem jsou kapsle na čištění myčky, kterou nemám, ale já si s tím nějak poradím:-D

Box se mi moc líbí, hodně mě zaujaly věci na praní a rozhodně využiji vše z té tělové péče. Jak se obsah líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Můj superbox: říjen 2022

 1. Stáňa

  Hani, taky zajímavý obsah, ale musím říci, že mi tentokrát Glanz box přišel o něco víc nadupaný.. Já bych asi nevyužila aviváž – avivážuji málo a mám tu ještě nějakou v zásobě. Nejvíc mne zaujal krém na ruce.
  Já se pořád chystám, že Super box někdy taky zkusím, ale pak zapomenu sledovat jejich stránky a na to, že je další krabice přijdu až z tvého článku :). Tak třeba příště. A nebo si objednám ten s jídlem (holt jsem víc na jídlo než na kosmetiku :D)
  Hezké volné dny

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já si taky myslím, že Glanc box se letos povedl více. I tak se mi ale tento moc líbí. Já myslím, že ten jídelní by byl pro tebe jako dělaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *