Lookfantastic: říjen 2022

Krásný den,

v polovině října mi dorazil tradičně nový lookfatastic box. Byla jsem hodně zvědavá, jestli budu mít v boxu svíčku nebo interiérový parfém od Rituals. Nevadila by mi ani jedna varianta, oba produkty využiji. V boxu je jinak klasicky šest produktů od různých značek.

co box obsahuje:

 • noční krém Wild Rose Sleeping Facial, Korres
 • hydratační kondicionér, We are Paradox
 • pad na odličování, Magnitone London
 • sprej na čištění štětců, Isoclean
 • rozjasňovač, Luvia
 • interiérový parfém, Rituals

Korres je řecká značka kosmetiky, kterou mám moc ráda. Tento noční krém obsahuje vitamín C a měl by pleť rozjasňovat. Noční rozjasňující krém jsem ještě nikdy nezkoušela, tak jsem hodně zvědavá na účinky. Na krém dojde určitě brzy, doma žádný už v zásobách nemám.

Značku We are Paradox znám právě z LF boxů a s jejich maskou jsem byla moc spokojená. V boxu je tentokrát kondicionér v celkem malém balení (50 ml). To mi zase tolik nevadí, vezmu si ho s sebou na wellness na konci října nebo v listopadu do Beskyd, kam jedu na svatbu. Kondicionér obsahuje arganový olej a je určený pro hloubkovou hydrataci vlasů.

Různé alternativní pomůcky na odličování moc ráda zkouším. Značku Magnitone London znám už celkem dlouho a jejich produkty opravdu fungují. V boxu jsou dva heboučké polštářky, které doma už jednou mám. Myslím si, že jsem vám o nich dokonce už psala před časem recenzi (alternativní odličování).

Spreje na čištění štětů mi přijdou moc fajn, je to taková rychlovka, když člověk nestíhá štětce klasicky vyprat. Mám doma sprej od Ebelin, ale už se blížím ke dnu, tak se mi nějaký náhradník bude hodit.

Rozjasňovač od značky Luvia vypadá hezky, ale ten chovám do dárkové krabice, protože bych ho nevyužila.

V mém boxu byl nakonec bytový sprej, který je pěkně koncentrovaný a voní jako sakura, což jak možná víte, není zrovna moje nejoblíbenější řada Rituals. Určitě ho ale budu používat (nebo to aspoň zkusím), přijde mi, že má trochu jiný ocas než ta tělová péče, tak to snad zvládnu.

Box se mi líbí, hodnotím ho jako lehce nadprůměrný, co se týče výběru typu produktů. Oceňuji, že je tu pro změnu sprej na čištění štětců nebo ten bytový parfém. Je to zase příjemná změna. Nejméně mě zaujal samozřejmě rozjasňovač, ten fakt nevyužiji. Raději bych měla v boxu třeba řasenku nebo nějakou masku. Jak se box líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Lookfantastic: říjen 2022

 1. Helena

  Hani, obsah se mi líbí. Já používám i ten rozjasňovač😀.
  Bytové vůně od Naturals, i vůně do auta zatím nezklamaly.
  Pa, Helena

 2. Stáňa

  Já bych využila tak polovinu (krém, kondicionér a možná bytový sprej), takže je to potvrzení toho, že tyhle lepší boxy s kosmetikou pro mne úplně nejsou. Jeden Glac box za tři až  čtyři měsíce je pro mne tak akorát :D.
  Hezký zbytek víkendu

 3. Lucie

  Ahoj, úplně bych tam za mě nemusela mít kondicionér, mám už docela hodně různých miniatur a zase tak moc necestuji, ale jinak se mi obsah boxu líbí.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám děsnou spotřebu kondicionéru, takže mi to nijak nevadí. Dokonce ještě nějaké miniatury využiji v listopadu, jelikož pojedu do Beskyd na svatbu kamarádky. Hodně vzorků a miniatur jsem zlikvidovala tento víkend, protože jsem byla na wellnessu v Lázních Bohdaneč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *