Vypáleno: září 2022

Krásný den,

myslím si, že nejsem jediná, u koho s dorazivším podzimem začala svíčková sezona. Momentální počasí doslova vybízí k tomu, aby se člověk zachumlal do hřejivé deky s nějakou pěknou knihou, zapálil si k tomu svíčku a uvařil nějaký dobrý čajík. Dneska jsem tu s dávkou vypálených svíček za září.

Angel Wings

V posledních letech se ze svíčky Angel Wings stal můj největší oblíbenec. Vůně e pěkně intenzivní, provoní celý obývák, ale není to bolehlav. Kombinuje v sobě pudrovou lehkost čerstvě vypraného prádla a hřejivé koření. Samozřejmě mám doma další do zásoby:-D

Home Sweet Home

Tuto svíčku jsem dostala jako dárek a je to typická hřejivá podzimní vůně. Lehce kořeněná, teplá, ale pořád velmi čistá. Není tak intenzivní jako Angel Wings a po zapálení jsem ji cítila spíše jen v okolí stolku, ale byla to příjemná vůně.

Z Pepca

Velká sklenice s nádherným dřevěným víčkem v sobě ukrývá sójovou svíčku s vůní bavlny. Dostala jsem ji od Martinky. Po zapálení moc nevoněla, jen velmi jemně v okolí samotné svíčky. Je fakt krásná, vypadá v interiéru opravdu dobře.

Tropical Island

V menší sklenici se ukrývala tyrkysová svíčka, která voněla svěže jako moře v létě. Vydržela hořet opravdu dlouho, ale po zapálení nebyla moc cítit. Je to ještě takový letní závan:-D

Cherry Blossom

V Top drogérii jsem sehnala tuto třešňovou svíčku, která se mi moc líbila. Po zapálení má spíše nižší střední intenzitu vůně, ale to mi vůbec nevadilo. Je to příjemně květinová vůně, kdyby byla více intenzivní, asi by mi vadila, ale takto jsem byla spokojená:-)

Dneska už by to zase bylo vše, ale i říjnový článek bude dost plný, pálím totiž každý den po příchodu z práce. Mám to moc ráda, líbí se mi ta atmosféra. Jaká je vaše oblíbená podzimní vůně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Vypáleno: září 2022

 1. Helena

  Hani, i já svítím každý večer, většinou bez vůně. Měla jsem teď dýňovou s kořením od YC a voněla moc krásně…
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já pálím spíš každý druhý/třetí večer a mám načatou velkou Yankee stále Vanilla Cupcake. Myslím, že do Vánoc mám s ní co dělat takže mě bude provázet celým poslední čtvrtletím letošního roku 😀 Jinak na podzim mám ráda jablko a skořici ač v posledních letech se mi dost omrzela a jsem i pro jiné tóny.

 3. Stáňa

  Hani, já teď pálím taky víc než v létě (to jsem pálila jen v práci a občas na chalupě, doma skoro vůbec). Teď jsem dopálila osvědčenou White cotton z Rossmanna a pálím Black wood ze stejného zdroje (a moc mne nenadchla). Na chalupě máme načnuté dvě svíčky z Pepca, ale vzhledem k tomu, že už tam pojedeme jen zazimovat, tak je už určitě nevypálíme. Ale uvažuji, že si koupím nějako ještě domů, protože jsou fajn.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem si koupila nyní docela dost svíček v Rossmannu a v Kauflandu, tak mám i hodně velké zásoby.

 4. Lucie

  Ahoj, Angel Wings už od tebe důvěrně znám a konečně jsem si ji i koupila, doufám, že budu taky tak nadšená:-) Jinak, mám to stejně, přijdu z práce a pálím každý den, miluji tu útulnou atmosféru, které svíčky nebo aromalampa udělají:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to jsem moc zvědavá, jak ti bude vonět. Já to mám stejně, takže bude docela dost bohaté vypáleno a svíčkové novinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *