Můj super box speciál

Krásný den, 

přišla mi i další krabička s kosmetikou a drogérií. Tentokrát to je především kosmetika, drogérie do domácnosti je tu minimálně. Krabice byla pěkně těžká a je opravdu plná pěkných věcí.

co obsahuje:

 • Persil kapsle na praní
 • Ziaja Kozí mléko Denní krém
 • Schmidt´s deodorant Růže & vanilka
 • Sidolux Premium na mytí nádobí Bazalka & Máta
 • Palmolive Aroma Sensations Feel Loved sprchový gel
 • Garnier plátýnkové masky
 • Zubní pasta Colgate Max White Charcoal
 • Garnier Fructis maska na vlasy s aloe vera
 • Tesori d´Oriente Byzantium pěna do koupele
 • pleťový peeling s murmurským máslem a růžemi Love Beauty and Planet

Persil kapsle na praní ráda využiji. Sama si je nekupuji, ale v boxu je mám moc ráda. Sidolux na nádobí vypadá zajímavě, vůně není špatná, tak jsem zvědavá, jak dobře bude mýt. Zubní pasty Colgate mám všeobecně ráda, tak doufám, že mi i tato bude sedět.

Mamka má radost z tuhého deodorantu, protože ty má ona nejraději. Denní krém od Ziaji jsem ještě nezkoušela, ale jsem na něj moc zvědavá, určitě dám vědět více. Garnier plátýnkové masky jsou takové průměrné, ale rozhodně je na nějaký příjemný relax využiji.

Palmolive sprchový gel voní hezky, zásoba sprchových gelů se mi doma znatelně tenčí, takže se rozhodně hodí. Pěna do koupele má naprosto úžasný design lahvičky, připomíná mi byzantské mozaiky, fakt nádhera. Vůně je intenzivní, kořeněná a sladká, úplně ideální na podzim.

 

Maska na vlasy od Garnieru mě úplně neuchvátila, protože ta banánová byla za mě propadák. Tak snad aloe vera bude lepší. Peeling mě nadchl, hlavně kvůli této značce jsem box objednávala (byla avizovaná dopředu). Jsem opravdu velmi spokojená s tím, že jsem v boxu našla peeling a ne třeba tělové mléko. Jinak se jedná o produkt, který jsem obdržela díky tomu, že jsem se zavázala k hodnocení.

vzorek jako dárek

Celkově jsem s boxem velmi spokojená, všechny produkty mi voní, vyhovují a ráda je vyzkouším. Nejslabší mi přijde ta maska na vlasy, ale určitě ji zkusím. Jak se box líbí Vám? Jaký produkt Vás nejvíce zaujal? Napište mi:-))

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Můj super box speciál

 1. Stáňa

  Převaha kosmetiky nad drogérií by mi tentokrát vyhovovala :-). Nevyužila bych moc pěnu do koupele – já se v podstatě jen sprchuju a pleťové masky taky moc nepoužívám. Ale celkově bych řekla „dost dobrý“ 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já se taky především sprchuji, takže pěnu použiji jako sprchový gel, nemám s tím žádný problém a dělám to tak často. Masky mám moc ráda, určitě taky nějakou vyzkoušej:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *