Candle haul: červenec – srpen 2019

Krásný den,

po nějaké době vám zase přináším přehled nových svíček u mě doma. Je toho docela dost. Něco jsem dostala od přátel k svátku a taky jsem udělala velikou objednávku na mém oblíbeném eshopu, abych měla zásobičku na léto.

první objednávka na eshopu jasminkashop.cz

Objednávala jsem tam docela dost věcí, ale byly to především dárky pro kolegyni a kamarádku. Nějakou svíčku chtěla i mamka, aby ji měla jako dárek. Sobě jsem na zkoušku vzala velmi populární Clean Cotton ve střední velikosti. K tomu jsem si tam přihodila vosk Aloe Water, dvě malé svíčky Fireflies Grapefruit Mandarin a Under the Oaks a votivku Yankee Candle Island Spa. jako dárek jsem dostala nějaké čajovky.

Rossmann

Když jsem byla v nově otevřené pobočce Rossmannu u nás v Příbrami, všimla jsem si, že tam mají v akci vůní Blue Coctail jen za cca 100 Kč. Ta cena je skvělá a vůně je hodně povedená, už jsem ji doma měla.

od Terky

Kamarádka Terka mě taky dobře zná a ví, že mám ráda šeříkové vůně. Proto mi vybrala tuto menší svíčku v Ikee. Krásně voní a i v interiéru nadělá parádu:-)

od Luci

Od Luci jsem dostala k svátku hned dvě svíčky, které koupila ve skvělém obchodě Madal Bal. Myslím, že kdysi taky býval v Příbrami, teď je nejbližší až v Praze. Dostala jsem vysokou svíčku v tyrkysové barvě Amber Honey a menší červenou Strawberry. Obě svíčky jsou ovázané provázky s krásným přívěskem, což se mi moc líbí.

druhá objednávka na jasminkashop.cz

Druhá objednávka na tomto eshopu byla podstatně větší, i když jsou tu spíše jiné značky než Yankee Candle. Vybírala jsem si svěží a vodní vůně. Village candle mě minule dělala radost, a proto jsem zvolila hodně svěží Glacial Spring ve velké sklenici. Poté dvě menší svíčky s krásným kovovým víčkem – Awaking a Forest Morning. Značka Cheerful candle také není špatná, proto tu mám dvě střední svíce In the park, která voní jako zelená jablka, a Reflections. jako dárek jsem dostala votivku Lavender Vanilla od značky Root.

difuzéry z DM

Doma mi už došly všechny difuzéry, a proto jsem naběhla do DM, kde si pravidelně kupuji jejich produkty z řady Profissimo. Sehnala jsem tam moji nejoblíbenější magnolii (měli už poslední jeden) a na zkoušku jsem vzala jablko.

Než jsem zvládla dopsat tento článek a nafotit všechny svíčky, tak jsem už něco z toho vypálila, takže v brzké době bude i článek o vypálených svíčkách. Podzimní vůně jsem moc nekupovala, protože mám doma ještě zásobu vosků, takže budu nyní pálit ty:-) Užívali jste si vonné svíčky i v létě? Máte rádi difuzéry? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Candle haul: červenec – srpen 2019

 1. Stáňa

  Já svíčky v létě pálím poměrně málo, dalo by se říci, že vůbec. Teď jsem zas po dlouhé době, když přišla deštivá rána, zapálila aromalampu v práci. Víc po svíčkách, res. po aromalampě, kterou používám nejčastěji, sahám na podzim a v zimě.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem letos pálila docela dost i v létě, ale spíše takové ty svěží vůně:-) Brzdy bude i článek o vypálených svíčkách, už toho tu mám docela dost.

 2. Sabina

  Ty jo, boží… Já nové svíčky neobjednávala už ani nepamatuji. S dětma nějak není možnost pálit. Nela pořád sfoukava a Jura by to na sebe vylil.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, to je jasné, ale neboj, oni vyrostou a pak se na to můžeš zase vrhnut:-) Já jsem v posledních měsících pálila hodně, takže bude brzy článek o vypálených svíčkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *