Glanc box: léto 2019

Krásný den, 

překvapivě je tu další glanc box, přitom ten přírodně zaměřený přišel celkem nedávno. Mně to ale nevadí, na boxík jsem se moc těšila. Byla možnost objednat i box pro muže ve výhodné akci, ale to jsem nevyužila.

co box obsahoval:

 • ultra tenké menstruační vložky Kotex
 • intimní vlhčené ubrousky Bella
 • prací gel Coccolino Care Bílé prádlo
 • Coccolino Intense Perfume Deluxe Divine Petals
 • WC Net Crystal gel
 • Sidolux Baltic Amber
 • aviváž Silan Lemon Blossom & Mint Scent
 • zubní pasty Vademecum
 • vzorky masky na vlasy Garnier Frustis Banana

Předně musím vyzdvihnout fakt, že se konečně zeptali, jestli máme doma myčku (nemáme), a tak místo tablet do myčky mám dvě zubní pasty Vademecum. Ty mi určitě udělaly radost, já mám spotřebu zubních past. Nemám ráda pocit, nevyčištěných zubů, takže čistím pořád:-)

Sidolux už v této parfemaci doma jednou mám. Ještě jsem ho nepoužívala, tak jsem zvědavá, jak mi bude vonět.

Prací gel na bílé prádlo mi v krabici vytekl, což mě mrzí. Parfemace je ale moc příjemná, určitě ho doma využijeme. Ještě jsem tuto značku neměla, takže to bude premiéra:-)

Aviváže od Silanu mě hodně lákaly obalem, takže oceňuji, že tady jednu mám. Trochu jsem bála té máty, ale není tam vůbec cítit. Je to jen příjemná květinová vůně, která je hezky svěží a decentně výrazná.

Aviváž od Coccolina je intenzivnější, je tam cítit ta parfémová složka. Silan je mi asi bližší, ale i tato voní pěkně.

Gel do WC je věc doma naprosto nezbytná, používám ho pravidelně. Většinou si kupuji Domestos, ale ráda vyzkouším i jinou značku:-)

Vložky Kotex neznám, měla jsem od této značky jen tampony. Ale určitě ji ráda vyzkouším, nijak se tomu nebráním.

Nakonec jsem v boxu našla dva balíčky vlhčených ubrousků. Jedny jsou od značky Zewa a druhé Bella. To rozhodně využiji, používám je běžně.

Vzorky masky na vlasy mě úplně nenadchly, protože tato banánová verze mi moc nesedla. Nejsem si jistá, jestli si je nechám nebo pošlu dál.

Celkově jsem s boxem hodně spokojená. Konečně tam nejsou tablety do myčky, kterou nemám. Všechny produkty vypadají dobře, pěkně voní, tak jsem spokojená. nejvíc se mi líbí asi ta aviváž od Silanu. Nejenže krásně voní, ale má i nádherný design obalu. Co zaujalo v boxu nejvíce Vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

8 thoughts on “Glanc box: léto 2019

 1. Lucie

  Ahojky, osobně by mně nejvíc zaujaly aviváže, sice už mám své oblíbence, ale taky ráda zkouším a hledám případné další:) Ale celkově se mi box líbí, produkty využitelné v každé domácnosti. Narozdíl třeba od těch tablet do myčky. Ten Sidolux Baltic Amber doma mám, nijak neurazil, ale třeba vůni konvalinky nebo klasiky-marseilské mýdlo mám raději. Od Coccolina jsem měla jen aviváže, prací gel nikdy, docela by mně zajímal, jaký bude.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem ten sidolux ještě nepoužívala, ale samozřejmě jsem ho už očuchala. Vůně ujde, ale mám jiné oblíbence. Aviváže voní příjemně a moc se mi líbí parfemace toho gelu. Já jsem nikdy úklidové články nepsala, ale klidně můžu. Zajímalo by tě to?

 2. Lucie

  Ahoj Hani, já teď čekám na DM box, který v ČR nebyl už čtyři měsíce 😀 tak jsem zvědavá zda se objeví nebo ne. Amber Sidolux je pro mě pánský. Voní hezky i do sladka, to jo, ale mám raději bílý sidolux. Jsem zvědavá co na něj řekneš ty 🙂

  Jinak z boxu mě zaujaly nejvíce ty aviváže. Ráda je používám a zkouším různé druhy.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já bych taky chtěla DM box, ale nikdy jsem to štěstí neměla. Taky mám raději jiné parfemace sidoluxu. Aviváže také ráda testuji a hodně je používám:-)

 3. Stáňa

  Já byla tohoto boxu trochu rozpačitá – aviváž používám málo, takže dvě najednou… – hm. Vložky nevyužiju, saponát mi moc nevoněl a prostředky na WC mám i z Nature boxu. Čekala jsem, že po Nature boxu (se kterým jsem byla spokojená velmi), bude další box směřovaný spíš do kosmetiky – uvítala bych třeba nějaký sprcháč.
  A pokud jde o ty tablety – mně se taky zeptali, odpověděla jsem, že myčku mám a co? Nedostala jsem ani tablety ani pastu na zuby. Měla jsem tam navíc oproti letáku jen ty vzorky Hair food (taky už jsem měla a nadšení se nekonalo) a balení vlhčeného toaletního papíru.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem tvůj článek četla a chápu tvoje pocity. Aviváže používám hodně, takže za ty jsem ráda. ty chybějící tablety do myčky, co ti neposlali, bych reklamovala, máš je zaplacené.

    1. ciculka Post author

     Měly být od značky Somat Gold. Já jsem ale zaškrtla při objednávání, že myčku nemám, takže jsem je nedostala a místo nich mi přišly dvě pasty na zuby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *