Můj super box s kosmetikou: jaro 2019

Krásný den, 

v březnu jsem si objednala ještě speciální edici Mého super boxu, která byla jako vždy zaměřena na kosmetiku. Ten minulý se mi moc líbil, tak jsem se i na tento těšila. Není to spolupráce, kupuji si to za vlastní peníze a samozřejmě za plnou cenu (škoda, samozřejmě by mi spolupráce nevadila:-).

prosincový box

můj první box

co box obsahoval:

 • univerzální prací gel Surf Coconut Splash
 • Přípravek na mytí nádobí Fresh Citrus & Ginger Scent, Seventh Generation
 • Balzám na rty Love Nature Cold Cream, Oriflame
 • Krém na ruce  Love Nature Cold Cream, Oriflame
 • Sprchový gel Purifying Detox, Dove
 • Perfect Skin CC krém vše v 1, Astrid
 • Kozí mléko Enzymatický peeling, Ziaja
 • Osvěžující čistící gel Fresh Skin, Astrid
 • Antiperspirant Restoring Ritual Coconut & Jasmine, Dove
 • Tekuté mýdlo, Protex
 • Šampon Biotin+ Reapir 7, Tresemmé

Z produktů do domácnosti tu je jen prostředek na mytí nádobí, který ráda vyzkouším. Jedná se o ekologickou značku, která pracuje s esenciálními oleji. Jsem moc zvědavá, jaký bude v porovnání s konvenčními jary. druhým produktem je gel na praní s kokosem od značky Surf, kterou jsem taky nikdy nezkoušela. Kokosová vůně mě nijak nerajcuje, ale snad ji snesu.

Další dva produkty jsou od Oriflame a mě moc neberou. Kdybych je chtěla, sama si je z katalogu objednám. Love Nature má pěkné parfemace a některé jejich věci mám opravdu ráda. Mezi ně ale bohužel nepatří krémy na ruce, ty mi přijdou slabší. Balzámů na rty mám momentálně doma hned několik, tak bych další ani nepotřebovala.

Od značky Astrid byly v krabici taky hned dva kousky. Prvním z nich je čistící gel, který určitě využiji a těším se na něj. Druhým je CC krém, který mi naštěstí přišel ve světlém odstínu. Mám doma i ten samý v tmavém, který určitě nevyužiji a dám ho asi do nějaké soutěže (ano, opravdu ji chystám:-). Moje BB z Avonu mi už dochází, tak na tento CC krém určitě brzy taky dojde.

Dove představuje značku, kterou úplně nevyhledávám, na jejich vlasovou péči mám brutální alergii, ale třeba tělové peelingy se mi moc líbily. Zde je antiperspirant s vůní kokosu. Já používám jen deodoranty bez hliníkových solí, tak nevím, jestli si tento kousek nechám. Sprchový gel určitě vyzkouším, tam snad problémy nebudou:-)

Nakonec tu mám tekuté mýdlo Protex, které budu také testovat poprvé. Šampon od značky Tresemmé toho slibuje hodně, ale uvidíme. Nějak mě značka více v drogérii nezaujala, takže jsem ji vždy minula. Posledním produktem je enzymatický peeling od Ziaji, který mi opravdu udělal radost a těším se na jeho používání.

Bohužel mi v krabici vytekl šampon, který samozřejmě naprosto zničil samotnou krabici a vše umatlal. Myslím, že by bylo fajn příště uzávěry přelepit izolepou, aby se to znovu neopakovalo. Líbí se mi, že produkty nebyly zabalené do dalších zbytečných folií. Všechny obaly jsou plastové, tedy celkem nerozbitné, takže by to bylo na nic.

vyteklý šampon

vše bylo špinavé

Schválně jsem si vyhledala předchozí dva boxy, které jsem měla objednané, a potvrdilo mi to podezření, že mi přijde tento box takový chudší. Obsahuje jen 11 produktů, ale oceňuji, že jsou to všechno plná balení. Víceméně jsem schopná používat všechny produkty, na některé se opravdu těším. Cena boxu byla 449 Kč, což není zrovna málo. Pořídili byste si ho? Jaké produkty Vás zaujaly nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Můj super box s kosmetikou: jaro 2019

 1. Stáňa

  Já si moc boxů s kosmetikou pořizovat nemůžu – moje spotřeba není bůhví jaká, takže by se mi část věcí (třeba masky) doma asi povalovala hodně dlouho. Předchozí boxy jsem nějak nezaregistrovala, takže nemůžu porovnávat, ale úplně špatný mi tenhle nepřijde.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, máš pravdu, špatný není, něco už používám:-) Je docela drahý oproti Glanc boxu, ale občas neodolám:-) Myslím, že je toto druhý nebo třetí box, který od této firmy mám, uvidíme, jestli koupím ještě nějaký. Momentálně jsem taky především ve spotřebním módu:-D

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   doufám, že brzy, protože balíček tu mám už připravený:-) Doporučuji sledovat články s kosmetikou Yves Rocher:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *