Mixovací masky Garnier – recenze

Krásný den, 

dneska to bude taková rychlovka:-) V poslední době proletěly českou blogosférou mixovací masky od Garnier, které se konečně dostaly i do našich drogérií. Já jsem si je kupovala už na podzim ve Walesu, ale k testování jsem se dostala až nyní.

V nabídce jsou dvě varianty, modrá – Replumping Shot a žlutá – Glow Shot. Balení je celkem veliké. Pytlík je rozdělený na dvě části, v jedné najdete suché plátýnko, v druhé je nějaká tekutina. Vy byste si měli sami promáčknout přepážku mezi oběma půlkami, a tak se to plátýnko namočí.

Hned tento první bod je docela velkým úskalím, protože protlačit vodu k plátýnku mi dalo docela zabrat. Nakonec jsem celou masku srolovala a zakroutila, takže to konečně prasklo a tekutina šla vedle. Druhým problémem je množství té vodičky. Je jí opravdu hodně, myslím si, že by zbylo ještě aspoň na dvě další plátýnka, takže je to podle mě tak trochu plýtvání. A samozřejmě když si chcete tu masku nanést, tak budete mokří úplně všude a zbytek vody vám z pytlíku všude poteče.

Přiznám se, že vůbec nechápu, v čem je přidaná hodnota toho, že si to sama budu promačkávat. Rozhodně kvůli tomu není ta maska levnější. Já jsem jednu kupovala za cca 3 libry a v drogériích ji seženete za nějakou podobnou cenu. Když vezmu v potaz, že klasická plátýnková maska stojí cca 50 Kč, tak mi to přijde i docela nevýhodné.

Všechny tyto zápory by samozřejmě převážil výsledný efekt, kdyby byl opravdu výborný. Ale musím říci, že maska je hodně podprůměrná. Nevšimla jsem si žádného pěkného výsledku, pleť byla na konci akorát strašně ulepená. Jinak plátýnko, i když bylo neskutečně mokré (musela jsem ho vždy trochu vyždímat), na obličeji velmi špatně drželo. Okraje a část nad horním rtem se mi neustále odlepovaly.

Mezi oběma variantami nevidím rozdíl, resp. ani jedna nic moc nedělala. Znovu si je určitě kupovat nebudu, podle mě dneska seženete za ty peníze v drogérii, na eshopech nebo třeba v Avonu mnohem lepší produkty za mnohem nižší cenu.

Zkoušeli jste už tyto inovativní masky? Jak Vám vyhovovaly? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *