Matné hydratační rtěnky Infaillible Matte Resistance od Loreal Paris – recenze

Krásný den,

na notinu jsem si kromě lesků a rty vybrala i několik hydratačních matných rtěnek Infaillible Matte Resistance od značky Loreal Paris. Jsou to velmi chválené rtěnky a prý by neměly tolik vysušovat a pnout jako jiné. Cena za jednu byla 292 Kč.

Rtěnky mají moc hezké balení, elegantní, jednoduché. Každá lahvička odstínově odpovídá barvě rtěnky. Rtěnka má mít unikátní složení, které kombinuje kyselinu hyaluronovou pro hydrataci a vysoký obsah pigmentů pro sytou barvu. Taky má být otěru a rozmazání odolná. Já vlastně mohu souhlasit jen s tou sytostí barvy, ta je opravdu povedená. Mě ty matné rtěnky prostě vysušují a rozhodně je velký problém, když se chcete najíst nebo napít. To si setřete ten vnitřek a zůstane vám jen pevně zaschnutá kontura. Ta mimochodem jde velmi špatně odlíčit. Vezmu si tu rtěnku klidně na nákup, kdy vím, že budu venku tak hodinku, nebudu nikde jíst nebo pít. Jinak bych se musela před jídlem odlíčit a pak zase po jídle namalovat. V koutku úst se mi taky dělaly takové malé cucky, to nesnáším. Já v práci neustále mluvím, takže do práce pro mě tato rtěnka nepřipadá v úvahu. Všimla jsem si, že se mi taky rtěnka i po zaschnutí trochu mázla na spodním rtu.

Vybrala jsem si tři krásné odstíny, ty mají tedy parádní. Jako první tu mám zastřenou červenou č. 245 French Kiss. Je to krásná červená, hodí se i na běžné nošení, nepůsobí vůbec vulgárně a je studená. Pro jakoukoliv příležitost se hodí č. 240 Road Tripping, což je pudrově růžová s fialovými tóny. Je hodně podobná mé přirozené barvě rtů. Nejvýraznějším kouskem je č. 500 Wine not? Sytě vínová působí dobře, ale chce to mít bílé zuby a plné a pravidelné rty. Já jsem tento odstín rtěnky nosila dříve, třeba před dvaceti lety to byla moje oblíbená barva (tekutá rtěnka od Rimmelu).

Je to opravdu škoda, ale matné rtěnky očividně nejsou pro mě. Ty odstíny jsou skvělé, ty se fakt povedly, ale vlastnosti mě rozčilují. jak to s nimi máte vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Matné hydratační rtěnky Infaillible Matte Resistance od Loreal Paris – recenze

 1. Helena

  I já je musím ignorovat, i když se mi občas na někom líbí. Sama sobě se prostě nelíbím!
  Hani, děkuji za představení na pohled krásných kousků a přeji hezkou neděli, Helena

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, to je škoda, že jsou vlastnostmi tak mizerné, protože ti všechny moc sluší. Já obecně mám problém s tím, aby mi rtěnky držely. Raději si pak vybírám ty co se alespoň vytrácejí rovnoměrně, případně zabarvený balzám nebo lesk, když se mi nechce tím vůbec zaobírat.

 3. Lucie

  Ahoj, nemám zkušenost, celkově matné rtěnky vyhledávám čím dál méně, není to nic pro mě. Ale odstínově ti moc sluší.

 4. Stáňa

  Hani, moc hezké barvičky. Já jsem měla tekutou rtěnku od Catrige a ta byla fajn. Teď má jednu (tuším od Rimmelu a ta trpí podobnými neduhy – zůstává z ní jen kontura a vysušuje.
  Hezký den

 5. Lucia

  Nádherné farby 😃 Tekuté rúže od Loreal Paris som neskúšala, ale mám doma nejaké z Avonu a s tými som veľmi spokojná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *