Masky s probiotiky Garnier – recenze

Krásný den,

nedávno se v televizi objevila reklama na nové plátýnkové masky od značky Garnier. Má se jednat o variantu s probiotiky a v nabídce mají klasickou plátýnkovou masku na celý obličej a pak masku na oční okolí. Já jsem jim samozřejmě nemohla odolat a sehnala jsem je v DM. Jedna maska mě tam stála 49,90 Kč v plné ceně.

Plátýnková maska Repairing Sheet Mask

Jak již název napovídá, maska obsahuje 2 miliony probiotických frakcí (fakt nevím, co to je:-). Je to regenerační maska, je vhodná pro všechny typy pleti. Maska by měla obnovovat kožní bariéru a celkově se zaměřuje na hydrataci a zklidnění pleti. Plátýnko je velmi příjemně, parfemace je v pohodě. Na pleti je maska hezky osvěžující. Po sundání zůstal na pleti takový jemný film, u kterého si nejsem jistá, jestli mi vyhovuje nebo ne. Prostě z té masky mám takové rozporuplné pocity, jiné varianty mi asi sedly více.

Maska na oční okolí Repairing Eye Mask

Druhá maska z probiotické řady je určená na oční okolí a tato obsahuje půl milionu probiotických frakcí. Maska by měla obnovovat kožní bariéru, minimalizovat linky a jemné vrásky a je určená pro všechny typy pleti. Jedná se o dva půlměsíčkové polštářky z materiálu velmi podobného plátýnkovým maskám. Je to to samé jako u všech jiných masek na oční okolí od značky Garnier Na očním okolí je maska moc příjemná, hezky zklidňuje unavené oči, hydratuje okolí. S maskou jsem byla moc spokojená, nemám jí co vytknout, je mám raději ty hydrogelové polštářky.

Co se týče plátýnkové masky, mám u této značky jiné oblíbence, kde jsem vždy na 100% spokojená. Oční maska je ale fajn, klidně si ji někdy v nějaké akci koupím znovu. Zaznamenali jste tyto novinky? Jak se vám líbí? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Masky s probiotiky Garnier – recenze

 1. Helena

  Hani, Garnier mi před roky hodně nesedl, a tak dělám, že neexistuje :o)
  Jak čtu, možná bych měla tu kletbu zkusit prolomit…
  Přeji pohodový den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   možná zkusit nějakou tu masku na oční okolí, to je celkem v pohodě, nikdy mi žádná nevadila.

 2. Stáňa

  Hani, už jsem existenci těchto masek zaznamenala, ale vyzkoušené je nemám. Já mám podobnou zkušenost jako Helenka – hodně mi nesedl noční krém této značky a od té doby se jí vyhýbám. Mám doma dárkovou sadu s krémem, micelárkou a maskou a pořád váhám, jestli zkusit, nebo poslat dál..
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem taky měla nějakou sadu s micelárkou a krémem, ale bez masky. Krém ještě mám, ale micelárka byla nakonec v pohodě.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, mně obě dvě hrozně sedly a určitě si je někdy pořídím znovu. Jen teďka mám doma všeho docela zásoby, tak se chci nejdříve zaměřit na spotřebu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   mě se moc líbila maska na oční okolí, pleťové znám lepší. Masek mám momentálně taky zásoby, hlavně v září byly dost obsáhlé nákupy a novinky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *