Řada Curcuma Clear od Neutrogeny – recenze

Krásný den,

před nějakou dobou jsem si v DM drogérii pořídila řadu Curcuma Clear od Neutrogeny, která mě už docela dlouho lákala. Poctivě jsem ji používala a dneska bych vám představila čistící pěnu a mycí gel. Tato řada je určená pro citlivou pleť se sklonem k tvorbě pupínků.

Čistící pěna s kurkumou

Pěna má skvělé balení v podobě plastové lahvičky s mechanickou pumpičkou. Ta funguje dobře, bez problémů dávkuje hustou pěnu. Popisky na balení jsou i v češtině. Pěna by měla jemně čistit a zároveň zklidňovat podrážděnou pleť. Odstraňuje nečistoty, mastnotu i makeup. Pleť by po aplikaci měla být čistá hebká, póry menší. Pěna je příjemně hustá, má hezkou svěží vůni (trochu jsem se bála té kurkumy, ale je to v pohodě). Čistí opravdu velmi dobře, zbytečně nevysušuje a celkově jsem s ní moc spokojená.

Micelární odličovací gel 3v1 s kurkumou

Tento gel je v hranaté lahvičce s pumpičkou, která dobře funguje a mně se s ní fakt skvěle manipuluje. Gel by měl dobře odstraňovat i voděodolný makeup a celkově má pleť zklidňovat. Má bojovat proti nedokonalostem a zároveň by měl hydratovat. Dá se používat i na sucho, ale já ho ráda smývám. Gel má klasickou konzistenci, pěkně pění a voní stejně hezky jako pěna. Jako gel funguje opravdu dobře, dokonce mi dostal z obličeje zbytky voděodolné řasenky (jiný voděodolný makeup doma nemám). Poprvé jsem měla trochu pocit, že mě pálí v okolí rtů, ale pak už to bylo vždy v pohodě.

Řada s kurkumou mi opravdu sedla. Líbí se mi svěží citrusová vůně a také dobře fungující obaly. Myslím si, že v nabídce je ještě peeling a maska, ale to jsem nezkoušela. Znáte značku Neutrogena? Zkoušeli jste nějakou jejich pleťovou řadu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Řada Curcuma Clear od Neutrogeny – recenze

 1. Helena

  Hani, O značce vám, ale krom něčeho na ruce před hodně roky jsem doma nic neměla.
  Děkuji za recenzi a přeji pohodový den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já Neutrogenu jedu spíše skrze jejich krémy a masky na ruce a nohy. Zkoušela jsem však na pleť tu grepovou řadu a asi dobrý, ale mě prostě ty výraznější citrusové vůně přípomínají prostředek na nádobí.

 3. Lucie

  Ahoj, měla jsem micelární gel, ten mě místy štípal na plet, s tím jsem moc spokojená nebyla. Stejně jako mi nesedí pleťový krém. Co je ale super je čistící pěna a mist na obličej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *