Ochutnáno 7

Krásný den,

jsem tu s další várkou ochutnaných potravin. Je to zase takový mix za delší dobu. Opět jsem fotila všude možně, hlavně v práci:-D Je to pořád stejný koncept – deset kousků na jeden článek:-)

Tyčinka Corny Bílá čokoláda

Tuto tyčinku jsem někde dostala nebo byla v nějakém boxu. Dlouho jsem ji chtěla vyzkoušet, inzeruje, že má 0% cukru. Já jsem z ní byla v šoku, protože je neskutečně sladká, ale přímo ohavně. Tu si určitě znovu nekoupím.

Bylinkové máslo, Meggle

Toto bylinkové máslo jsem kupovala v létě na rohlíku za 69,90 Kč, což je celkem darda. Máslo je krásně bylinkové, hezky slané. Velmi dobře se roztírá a překvapivě se mi docela dobře doluje ven z toho plastového střívka. Zkoušeli ho i naši a taky jim moc chutnalo.

Trubičky Alaska s mléčnou náplní

Tyto trubičky znám z práce, ale nedávno jsem je kupovala za 3,90 Kč v Kauflandu. Jedná se o kukuřičné trubky, jsou tedy trochu zdravější než klasické sušenky. Mléčná varianta mi fakt sedla, moc mi to chutnalo. Brala jsem ji i do práce kolegyni a taky ji má moc ráda. Dneska jedu zase na nákup do Kauflandu, tak se po nich podívám.

Křupky Biosarus s mořskou solí

Na tyto křupky mě už dlouho láká Monča z blogu monnica.cz. Konečně jsem je v DM sehnala, stály 34,90 Kč a já jsem z nich dost zklamaná. Jsou hodně bez chuti, takové velké a divné. Vůbec mi nechutnaly. á nejsem zrovna přeborník na brambůrky a moc si je nekupuji, ale tyto byly fakt divné. Jinak je se jedná o kukuřičné křupky, takže by měly být trošku zdravější než ty klasické.

Jogurtový nápoj Vitasia Ananas & kokos

Tento jogurtový nápoj jsem sehnala v Lidlu při asijském týdnu a stál do dvacky. Zaujala mě příchuť ananasu a kokosu. Balení v podobě kelímku mi překvapivě sedlo, jelikož po odtrhnutí víčka se objevil jen malý otvor na pití. Nápoj je středně hustý, hezky sladký, ale se sladkým ocáskem ananasu. Já jsem ho měla v létě jeden den k večeři a perfektně mě zasytil. Až bude zase asijský týden, ráda si ho koupím znovu.

Green Smoothie, Billa

Toto smoothie jsem sehnala v Bille v akci za cca 29 Kč. Obsahuje kiwi, ananas, spirulinu a špenát. Já jsem si dříve zkoušela dělat smoothie doma, ale vůbec mi to nešlo, nedařilo se mi udělat nějaké dobré chuti. Toto zelené smoothie bylo hezky nakyslé ( já mám kyselé ráda) a osvěžující. Pila jsem ho v létě a vychlazené bylo perfektní.

Jojo Jednorožci

Tyto bonbony byly v posledním Brand box a já jsem z nich měla radost. Jsou to želé bonbony s ovocnou příchutí. Já mám různé Jojo bonbony ráda a občas si je sama taky koupím. Tyto byly moc dobré, hodně sladké, ale to od toho prostě čekáte. Každý den bych je nejedla, ale takto jednou za půl roku proč ne:-D

Kitkat Chunky Caramel

Tuto tyčinku jsem taky našla v posledním boxu. Kitkat Chunky tyčinky znám, ale sama si je už hodně dlouho nekupuji, protože mi přijdou extra sladké. Novinku s karamelem jsem ale chtěla vyzkoušet, mám totiž pro karamel slabost. Zde byl v tekuté formě a bylo ho opravdu hodně. Tyčinka byla fajn, ale tedy extrémně sladká:-D

Makronky, Duc de Coeur, Lidl

Tuto krabici jsem v létě objevila v chladícím boxu v Lidlu. Já mám makronky moc ráda, občas si je v Lidlu koupím, ale ty jejich nejsou tak dobré jako z nějaké francouzské cukrárny:-D Zde byly čtyři příchutě – černý rybíz, malina, citron a passion fruit. Makronky byly dobré, dost sladké, v lednici mi vydržely dlouho. Ráda si je pořídím znovu.

Granola s medem, Fitness

Tato granola byla v boxu už před prázdninami a já jsem se na ni těšila, protože mám granolu ráda k snídani. Medová příchuť byla v pohodě, nepřišlo mi to moc přeslazené. Byla hezky křupavá a s bílým jogurtem to byla skvělá letní snídaně.

Jako největší průšvih mi přišla ta tyčinka Corny, nejvíce mi chutnalo smoothie, jogurtový nápoj, tyčinky Alaska a bylinkové máslo. Znáte některý z výše uvedených produktů? Máte rádi makronky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

8 thoughts on “Ochutnáno 7

 1. Helena

  Hani, musím říct, že jsem doma v tvé nabídky měla jen Lassi, to je OK.
  Makronky mám ráda, jedna úplně stačí. Teď jsem si je užila na dovolené, tam jich bylo nepočítaně a byly vynikající.
  Měj hezký den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, zaujaly mne ty trubičky, po těch v Kaufu příležitostně kouknu (bohužel tam ale moc nechodím, nemám žádný Kaufland po ruce), a pak Green smoothie (to jsem ještě neviděla a to v Bille pravidelně nakupujeme cestou na chalupu). Znám granolu, ta mi celkem chutná (rozhodně víc než jsem čekala) , Lassi (měla jsem ho s jinou příchutí, nebylo špatné) a ty brontosauří křupky (ty mne moc nenadchly).
  Měj se fajn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *