Masky na ruce a chodidla – Isana

Krásný den,

v srpnu jsem sehnala v drogérii Rossmann jejich limitovanou edici masek na ruce a chodidla od jejich interní značky Isana. Ještě pořád je vídám u nás v drogérii, takže recenze musí být:-) Masky jsou levné a já mám tento typ produktů moc ráda.

Maska na chodidla Kokos

Jedná se o ponožkovou masku s obsahem bambuckého másla a kokosového oleje. Je určená pro suchou pokožku nohou. Ponožky jsou každá zvlášť, ale jejich konce jsou zatavené. Dovnitř se dá dobře dostat, naštěstí jsem nepotřebovala žádné nůžky. Vůně je intenzivně kokosová, ale nepřijde mi nijak chemická, takže jsem to bez problémů zvládla. Na nohách je moc příjemná, mléčně zabarvené sérum příjemně hydratuje. Po sundání jsem zbytek séra vmasírovala, ale v návodu je napsáno, že by se nohy měly opláchnut mýdlem a osušit. Pokožka je příjemně hebká, vyživená, maska se mi opravdu hodně líbí.

Maska na ruce Kokos

Tato maska v podobě sérem napuštěných rukavic představuje velmi intenzivní péči o ruce, obsahuje kokosový a makadamiový olej a je dermatologicky testovaná. Docela mě překvapilo, že na obalu uvádějí, že se masky dají použít opakovaně, jen se musí skladovat v uzavřené krabičce v lednici. Maska voní po kokosu, což tedy není zrovna překvapení, že? S rukavicemi se mi manipuluje velmi dobře. Na začátku jsem se trochu obávala toho, že mi ruce pak budou zase tak nepříjemně „vrzat“ jako minule, ale nakonec to bylo v pohodě.

Maska na ruce Aloe vera & avokádový olej

Druhá maska na ruce obsahuje výtažky z aloe vera a avokádový olej. Na rozdíl od předchozí masky se jedná o jednorázovou záležitost. Maska slibuje intenzivní péči a je dermatologicky testována. Voní velmi jemně, cítím především aloe vera, což je pro mě velmi příjemná vůně. Z rukou jsem po aplikaci už žádnou parfemaci necítila. rukavicemi se manipuluje dobře, v sáčku byly už oddělené, jen ten otvor, kterými tak strkáte ruce, byl lehce spojený. Bez problémů jsem rukavice otevřela. uvnitř je krémová maska, která je velmi příjemná, trošinku hřejivá. Pozitivní také je, že to nijak nelikviduje lak na nehtech. S maskou jsem velmi spokojená, klidně bych si ji koupila znovu.

Používáte masky na ruce a nohy? Zaregistrovali jste tuto limitku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Masky na ruce a chodidla – Isana

  1. MonalisabeautyERiAnna

    Milá Hani, stejně se do Rossmanna chystám, takže na masky rozhodně musím kouknout, masky na ruce a chodidla mám ráda, to je asi jediná forma plátýnka, kde ho „snesu“ a vůně kokosu – no není co řešit. Doufám, že se kočko máš dobře a myslíš na sebe a odpočíváš. papa ☺♥

  2. Lucie

    Ahoj, masky na ruce a nohy používám jen zřídka, spíš se o ruce a nohy starám krémy. Ale líbí se mi a Isana je značka za pár korun, tak proč ne, podívám se po nich.

  3. Stáňa

    Já už v Rossmannovi docela dlouho nebyla, takže tyhle kousky jsem nezaznamenala. Na ruce používám tedy spíš krémy, ale na nohy bych si nějakou ponožkovou masku docela koupila. A kokosová by se mi docela líbila – narozdíl od tebe mám kokosovou vůni docela ráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *