Lookfantastic box: říjen 2021

Krásný den,

s novým měsícem je tu i nová krabička krásy. Tentokrát mi ji kurýr dovezl do práce a dostala jsem totálně rozmáčenou krabici, kterou jsem musela samozřejmě vyhodit. Produkty uvnitř naštěstí byly nepoškozené, ale i tak mě to naštvalo. Osobně jsem si ji nepřebírala, kurýr mi to nechal na vrátnici v práci. Na box jsem se hodně těšila, protože tam měl být krém na tělo od Rituals, což je moje oblíbená značka.

co box obsahuje:

  • maska s kurkumou, Dr. Botanicals
  • gumičky do vlasů, The Vintage Cosmetics Company
  • bond builder, Philip Kingsley
  • tělový krém, Rituals
  • krém Oxygen Glow, Filorga
  • čistící gel, Ecooking

Značka Dr. Botanicals je pro mě novinkou a na jejich pleťovou masku s kurkumou se dost těším. Slibuje zjemnění linek, vyhlazení pleti, výživu a hydrataci. Kromě kurkumy by měla obsahovat i výtažky z levandule a rakytníku. Po aplikaci by pleť měla být jemnější a rozjasněná.

Gumičky do vlasů mám ráda, používám je často. Vím, že se zase vrátil trend těchto látkových. Já je nejraději nosím doma a na noc, protože mám pocit, že jsou pro moje vlasy šetrnější než ty klasické pevné.

Bond Builder by měl být speciální krém do konečků vlasů, který by je měl zacelovat a zpevňovat. Vlasy by měly pak působit plnějším a zdravějším dojmem. Nejsem si tímto produktem zase tak jistá, uvidíme, jak mi bude vyhovovat.

Tahákem tohoto boxu byl rozhodně krém na tělo od značky Rituals. Je to řada Ritual of Mehr, která voní po pomeranči a cedrovém dřevu. Je to parádní parfemace, sladká, hřejivá, trochu citrusová. Krém nejenže krásně voní, ale taky hezky hydratuje. Ráda bych si zase koupila něco od této značky a tato řada mi opravdu hodně voní.

Na nový krém od značky Filorga jsem hodně zvědavá. Je určený na ráno i večer, maže se na obličej, krk i dekolt. Měl by především hydratovat a obsahuje kyselinu hyaluronovou a L enzym. Krém by měl být také rozjasňující. Má celkem příjemnou texturu, tak uvidíme, jak se osvědčí.

Nakonec je tu další produkt od dánské značky Ecooking. Jedná se o čisticí gel v pumpičce (miluji pumpičky), obsahující aloe vera, výtažky z okurky a vitamin E. Podle popisu to vypadá na fajn produkt, tak se těším na testování.

Tento box mě celkem dost zaujal, jsem ráda z Rituals. Nejméně mě láká ten Bond Builder do vlasů, na tyto nesmývací produkty totiž moc nejsem. Jak se o obsah líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíce a který nejméně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Lookfantastic box: říjen 2021

  1. Stáňa

    Hani, mne stejně jako tebe nejvíc zaujal krém od Rituals – parfemace zní hodně zajímavě. Ale i ostatní kousky mi přijdou zajimavé, celkově to byl myslím hodně vydařený box

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *