Masky na chodidla a ruce Derma V10 – recenze

Krásný den,

při nákupu na eshopu drogérie ZDE jsem sehnala za slušnou cenu i masky na chodidla a ruce od značky Derma V10. Vybrala jsem si na chodidla masky s arganovým olejem a čajovník s peprmintem. Na ruce mám hydratační masku s kokosem.

Hydratační maska na chodidla s čajovníkem a peprmintem

Jak již název napovídá, maska je určená na hydrataci pokožky. Obsahuje čajovník, peprmint a vitamin E. To vše by mělo pomáhat zjemnit a zklidnit pokožku. Je to určené pro suchá, hrubá nebo popraskaná chodidla. Maska je v podobě ponožek, ve kterých se ukrývá sérum. Je třeba vzít si k ruce nůžky, jinak se do ponožek nedostanete. Tato varianta je opravdu hodně cítit po čajovníku a má především zklidňující účinky. Já jsem si ji dávala v sobotu dopoledne po pátečním plesu. Strašně mě bolely nohy, ale maska mi fakt skvěle pomohla. Kromě toho jsem měla pak hezky jemnou a vyživenou pokožku chodidel.

Hydratační maska na chodidla s arganovým olejem

Složení této hydratační masky je obohaceno o marocký arganový olej a vitamín E, což je kombinace, která by měla velmi hydratovat. Stejně jako předchozí maska je určená pro suchá, hrubá a popraskaná chodidla. I když zde dominuje ve složení arganový olej, maska celkem intenzivně voní po mátě. I zde jsou třeba nůžky, jinak se do ponožek nedostanete. Na nohách je velmi příjemná, její účinky jsou znatelné poměrně dlouho. Já trpím na hodně suché nohy a hlavně popraskané paty, takže se musím hodně starat o nožičky.

Maska na ruce Go Coconuts!

Poslední maskou dnešního článku je ta, která je určená na ruce. Obsahuje kokosový olej, vitamín E a je určená pro hlubokou hydrataci pokožky, pro zjemnění a výživu nehtů. Maska velmi intenzivně voní po kokosu, hned, jak jsem otevřela sáček, jsem to cítila. Rukavice jsou dostatečně napuštěné, mají zajišťující lepítka, která dobře fungují. Na rukách by měla být 15 – 20 minut, já jsem si dopřála cca půl hodiny a bylo to skvělé. Po sundání byly ruce opravdu hebké, líbil se mi stav nehtů. Já jsem si pak v pohodě začistila kůžičky, které byly nádherně měkké a hned šly dolů. Maska opravdu velmi dobře vyživila ruce a celkově jsem s ní byla spokojená.

Musím říci, že jsem v posledních týdnech značku Derma V10 docela prozkoumala a jejich masky mi moc sedí. Vyhovují mi ty na ruce, nohy i pleťové. Cenově jsou rozhodně dostupné, vše jsem kupovala na drogérii Zde. Máte rád masky na ruce a chodidla? Máte nějakou oblíbenou? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Masky na chodidla a ruce Derma V10 – recenze

 1. Helena

  Hani, ty mi dáváš – já nestíhám maskovat ani obličej :o)
  Je pravda, že si tyhle laskominky užívám u pedikérky a je taak příjemné.
  Moc tě zdravím, Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, na nohy s ráda kupuju Balea dvoukrokovou dělá efekt podobný Neutrogeně, ale stojí pakatel. Nějakou masku na ruce si plánuju koupit dneska, mám úplně popraskané klouby, jak mám suché ruce.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   ta maska s ureou, co sis dneska koupila, mě dost láká. Mrknu na ni, až se vrátím z dovolené, doma už žádnou nemám.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já jsem taky krémová, ale v posledních cca dvou měsících jsem si hodně oblíbila masky, takže je nyní docela dost testuji:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *