Tělová péče Strawberry od The Body Shop – recenze

Krásný den,

nedávno jsem si udělala radost a poprvé jsem si objednala něco od značky The Body Shop. Vybrala jsem si více věcí a dnes se společně podíváme na to, co jsem stihla už spotřebovat. Jedná se o kombo tělového másla a peelingu v parfemaci Strawberry – Jahoda.

Sprchový gel Jahoda

Gel je v praktické plastové tubě, která stojí na víčku. To je odklápěcí a manipuluje se s ním dobře. Konzistence peelingu je poměrně řídká, takže dobře stéká dolů. Obsahuj celkem dost drobných zrníček, která nejsou moc hrubá. Kromě toho tam jsou ještě větší černé částečky, ty ale moc drsné nejsou. Celkově je peeling spíše jemnější, vhodný pro citlivou pleť. Voní sladce, stejně jako tělové máslo. Peeling je moc příjemný a vůně se opravdu povedla.

Tělové máslo Jahoda

V plastové dóze je tělové máslo, které má opravdu skvělou hutnou konzistenci másla, žádný krémík. Víčko je šroubovací a balení je úplně v pohodě, dobře se z něj vydolovalo úplně vše. Jak jsem psala již výše, je to opravdu máslo, které ale dobře taje pod prsty. Hezky se rozmazává a rychle se vmasíruje do pokožky. I když obsahuje očividně nějaké oleje, pokožka není mastná, ale opravdu pěkně vyživená. Jedná se o veganský produkt určený pro normální typ. Vůně je nádherně sladká, ne chemická, nemá žádné nepříjemné ocasy. Jedinou nevýhodou je, že docela rychle mizí.

Z této dvojice jsem nadšená, oba produkty jsou funkční, dobře voní a to máslo je tak příjemné do těchto zimních dnů. Kvalitativně bych to klidně přirovnala třeba ke značce Rituals. Znáte The Body Shop? Máte u nich nějaké oblíbené produkty? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Tělová péče Strawberry od The Body Shop – recenze

 1. Helena

  Haničko, znám, kdysi u nás měli dokonce obchod. Ráda jsem tam chodila, hezky se tu nakupovaly dárečky. Zmizel a pak jsem z nostalgie ráda zašla do obchodu, na který jsem narazila v Barceloně.
  Měj hezký den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, od téhle značky jsem už dlouho nic neměla, s oblibou jsme si dřív s kamarádkami dávaly produkty od nich jako dárky. Ale produkty se mi líbí.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já si taky pamatuji na dobu ca před deseti lety, kdy se tato značka u nás doma docela často objevovala.

 3. Erika

  Ahoj Hani, no jasně. Hrozně dlouho jsem nic neměla, jak se stáhly z kamenných prodejen, přestali mít jejich super výhodné 2+1 akce, nebo jejich limitky jsou skvělé, ♥. XXkrát jsem posílala balíček do Brna Janičce, se kterou jsme si třebas ty akce kupovaly napůl. Za mě tedy The Body Shop je lepší než Rituals, zvláště pak když srovnám přístup v obchodech v jednom dni a v jednom OC, proto já Rituals příliš nevyhledávám. Ty ani nevíš, jak moc jsi mě potěšila svým nákupem a recenzí. ♥♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já si Rituals kupuji vždy na Zličíně a ta jsou paní prodavačky velmi milé a vstřícné. Říkala jsem si, že musí ty jejich stránky kontrolovat častěji, protože bych si pak zase ráda něco pořídila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *