Dekorativní kosmetika Alterra – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě drogérie Rossmann mě zaujal stojan dekorativní kosmetiky Alterry. Jedná se o přírodní značku kosmetiky, která spadá do řetězce drogérií Rossmann. Není vůbec drahá a říkám si, že je škoda, že jsem ji dosud přehlížela. Koupila jsem si tvářenku a lak na nehty a oba kousky stály do stovky.

Tvářenka Multicolour Rouge, odstín č. 01 Rose

Tvářenka Multicolour Rouge má mramorovaný vzhled, který je složený z různých odstínů vínové, růžové a béžové. Je jemně třpytivá, v názvu má dokonce slovo Shimmer, což je výstižné. Není prášivá, líbí se mi, že mramorovaný vzhled si zachovává i po rejdění štětcem. Vytváří velmi jemný broskvově růžový odstín, který působí fakt přirozeně. Má i slušnou výdrž a na tváři působí přirozeně. Podle mě se hodí i pro kosmetické začátečníky, protože se to s ní nedá přehnat.

Lak na nehty, odstín č. 04 Berry

Druhým kouskem je alk na nehty s arganovým olejem. Mám ho v moc hezkém odstínu č. 04 Berry, což je taková zastřená vínová, která působí velmi elegantně. Líbí se mi detail dřevěného víčka, to skvěle koresponduje s konceptem přírodní kosmetiky. Lak má dobrý aplikátor, celkem široký, pevnější, dobře se s ním manipuluje. Když jsem ho poprvé lakovala, docela jsem se bála. První vrstva dělala takové divné shluky, ale druhá už byla v pořádku a lak vypadal skvěle. Na nehtech mi bez problémů vydržel celý týden, pak jsem ho už odlakovala, protože mi odrostl.

Za mě je to první setkání s touto značkou a musím říci, že to stojí za to. Jedná se o cenově dostupné kousky, které dobře fungují a jsem s nimi moc spokojená. Určitě zase příště omrknu jejich stojan. Znáte Alterru? Kupujete si přírodní kosmetiku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Dekorativní kosmetika Alterra – recenze

 1. Helena

  Hani, vím, že existuje, ale nic jsem neměla. Máš pravdu, že tyhle tvářenky složené z více barev jsou dobré nejen pro začátečnice, ale i v umělém osvětlení se toho nedá moc pokazit.
  Přeji hezký pátek, Helena

 2. Stáňa

  O značce Altera vím, že je to brand drogérií Rossmann, ale kosmetiku od této značky jsem myslím neměla, možná nějaký krém na ruce …
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem je taky tak před deseti lety téměř nepoužívala a byla to chyba. Dneska vím, co všechno dovedou a nosím je moc ráda.

 3. Lucie

  Ahoj, vybavuji si, že jsem od téhle značky kdysi měla nějaký BB krém, ale už ani nevím, jaký byl. Tvářenek mám sice dost, reálně používám jen pár oblíbených, ale tahle se mi docela líbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *