Lookfantastic box: prosinec 2022

Krásný den,

v posledních měsících mi přišel lookfantastic box spíše slabší, tak jsem byla hodně zvědavá, jak se vytáhnou na Vánoce. Říkala jsem si, jestli nepošlou třeba nějaký hodnotnější kousek nebo něco navíc, ale přijde mi to pořád stejné…. Box nebyl tentokrát v krabičce, ale modré taštičce, kterou určitě využiji.

co box obsahuje:

 • krém na ruce, Neutrogena
 • linky v fixu, 3ina
 • rozjasňující CC sérum, by Terry
 • peeling na vlasovou pokožku, Christophe Robin
 • micelární pěna, Medik8
 • intenzivní hydratační krém, First Aid Beauty

Docela mě překvapilo, když jsem v boxu našla Neutrogenu. Ne že bych byla nějaký kosmetický snob, ale je to opravdu běžná drogérková značka, kterou v těchto boxech nečekám. Jedná se o koncentrovaný krém na ruce s norskou recepturou, který určitě využiji, krémy používám denně.

Velkou radost mi udělaly černé linky ve fixu. Značku 3ina znám právě z těchto boxů a doma mám jejich hnědé linky. Fungují skvělé, jsou hezky pigmentované a i na mém ne už tak pevném víčku skvěle kreslí. Černé linky se mi opravdu hodí, ty stávající jsem zrovna vyhodila do tašky se spotřebovanými produkty.

By Terry je v zahraničí dost proslulá značka. Já jsem od nic zkoušela už dvakrát předražený lesk na rty (průměr) a pudr (v pohodě). Tentokrát je tu rozjasňující CC sérum, což je takový bronzový fluid, který je plný lesku. Na mě je to extrémně tmavé, takže jsem z toho dost na rozpacích.

Peeling na vlasovou pokožku obsahuje mořskou sůl, voní pěkně svěže a já jsem ho už spotřebovala:-D Balení mi vyšlo na dvě použití. Peeling pěkně vyčistí vlasovou pokožku a kořínky vlasů, zlikviduje zbytky stylingových prostředků a celkově jsem s ním spokojená.

O micelární pěně od slavné a drahé značky Medik8 jsem věděla dopředu, psalo se o ní v posledním magazínu. Byla jsem na ni hodně zvědavá, mám pěny moc ráda. Je to opět miniatura, takže jsem ji stihla i spotřebovat a funguje dobře, ale je pro mě naprosto srovnatelná s levnými značkami jako Balea nebo Isana (dokonce třeba Baleu mám raději, má takovou příjemnější pěnu). Ráda jsem ji zkusila, ale není to něco, co bych nutně chtěla znovu.

Posledním produktem je intenzivní hydratační krém pro suchou pleť. Je určený pro citlivou pleť. Značku znám už z tohoto boxu, ale přiznám se, že si třeba vůbec nepamatuji, jaký byl ten první produkt. O tomto krému vám více neřeknu, ještě jsem ho nezkoušela.

Z tohoto boxu se mi nejvíce líbí linky, ale už jsem spotřebovala peeling a pěnu a oboje bylo v pohodě. Nejhorší je rozhodně CC sérum, které je strašně tmavé. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Lookfantastic box: prosinec 2022

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, a to je přesně ono. Mně přijde Lookfantastic box jako furt to samé na jedno brdo včetně značek. Neutrogenu bych tam taky úplně nečekala.

 2. Lucie

  Ahoj, tentokrát bych byla hodně zklamaná. Není tam ani jeden kousek z kterého bych měla opravdu radost. Kdysi jsem LF objednávala, ale pak jsem s tím přestala a nějak se nemůžu přinutit toho litovat.

 3. Stáňa

  Hani, mně to přijde takové hodně průměrné a navíc mi přijde, že na to, že jsou to všechno pidibalení, tam zrovna moc kousků není. Ale je fakt, že já ty značky neznám, takže nemám přehled o cenách.
  Hezký nastávající týden

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   přesně… Během vánočního volna omrknu podmínky předplatného a asi to ukončím. Ono mi to bude muset nejspíš doběhnout, ale už mě to nějak nebaví.

 4. MonalisabeautyERiAnna

  Milá Hani, já mám tyto boxíky moc ráda, ale skvěle jsi jej popsala, přijde mi, že tak trochu „upadá“. Z Madik8 a CC krému bych byla po pravdě zklamaná. Každopádně se vždy u Tebe na nový boxík moc těším. ☺☺

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *