Tělová péče Sakura z Rituals – recenze

Krásný den,

od kolegyně Martinky jsem dostala k svátku krásnou sadu Rituals. Je v parfemaci Sakura, kterou tedy úplně nevyhledávám, ale nakonec jsem to v pohodě zvládla spotřebovat. Sada se skládá ze sprchové pěny, peelingu a tělového krému.

Sprchová pěna

Miniatura sprchové pěny mi dlouho nevydržela, ale to mi nikdy žádná pěna dlouho nevydrží:-D Po nastříkání do dlaně pěna hezky nabyde, je sametově hebká, voní po třešňovém květu. Pěna dobře myje a nevysušuje. Celkově mám jejich pěny moc ráda.

Tělový peeling

Peeling je v klasické šroubovací dóze, což je fajn. Jedná se o cukrový peeling, který obsahuje oleje. Konzistence je příjemně hrubá, při kontaktu s vodou se hezky rozpouští a velmi dobře obrušuje. Oceňuji, že pod víčkem je ještě hliníková folie.

Tělový krém

Tělový krém je ve stejné parfemaci rýžového mléka a květů třešně. Plastová tuba, ve které se ukrývá, je měkká a dobře se mi z ní vytlačil krém do posledního zbytku. Je to opravdu krém, ne řidší mléko nebo více našlehané máslo, přesto má skvělé vyživující vlastnosti. Pokožka byla po aplikaci hezky hebká, hladká a provoněná.

Celá sada se mi moc líbila, všechny tři výrobky fungovaly na jedničku. Sama bych si vybrala jinou parfemaci, ale celkově jsem byla rozhodně spokojená. Máte rádi Rituals? Jaká je vaše oblíbená parfemace? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Tělová péče Sakura z Rituals – recenze

 1. Helena

  Tak tuhle sadu jsem dostala, a i když bych si sama právě tuto vůni nevybrala, líbila se mi. A kvalita samotných produktů perfektní…
  Hani, měj hezkou sobotu. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, z téhle řady jsem měla jejich slavnou sprchovou pěnu a sprchový olej, oba dva moc fajn produkty, ale už jen proto, že Rituals nabízí spoustu parfemací, tak bych příště chtěla poznat zase jinou.

 3. Stáňa

  Hani, já měla od Rituals jen tu sprchovou pěnu a byla fajn. Ještě tu tedy mám nějaké produkty po opalování (miniatury), ale na ty letos v létě nedošlo, tak zůstávají na ten příští.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já s jejich produkty na opalování nemám žádnou zkušenost. Teď jsem si v Praze koupila jednu menší sadu a ještě jednu velkou mám doma a brzy na ni dojde. Rituals je moje oblíbená značka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *