Můj superbox speciál: Vánoce 2022

Krásný den,

jako tradičně každý rok bývá na Vánoce nový speciál a s kosmetikou a drogérií. Já se vždy snažím objednat a myslím si, že mi to pokaždé vyšlo. Tento box byl zaměřený více prakticky, převládají produkty do domácnosti, ale to mi nijak nevadí.

co box obsahuje:

 • ubrousky na praní Colour Catcher
 • WC bloky Bref
 • gely na praní Perwoll
 • plátýnková maska Love, Beauty and Planet
 • masky na oči, Dermacol
 • zubní kartáčky Colgate
 • olivový krém Ziaja
 • sprej na vodní kámen Cilit Bang
 • plátýnková maska 7th Heaven

Ubrousky na praní doma sice ještě mám, ale už mi docházejí. Já jsem docela lína nějak extrémně třídit prádlo, takže je docela používám. Tyto jsem už měla a byla jsem spokojená. V boxu bylo dvakrát osm sáčků s gely na praní od Perwollu. Jedna varianta je na černé a jedna na barevné prádlo. To rozhodně využiji a rozhodně se mi to hodí.

Dalšími praktickými kousky jsou kartáčky na zuby, které se mi extrémně hodí. Nějak mi doma došly zásoby, už jsem musela pro nové do drogérie. Tyto by měly být ultra jemné, to si sama kupuji, tak jsem zvědavá. WC bloky jsou sice poněkud nudné, ale rozhodně důležité. Tyto by měly zabarvovat vodu a já jsem je stejně chtěla vyzkoušet, takže z nich mám radost. Sprej na vodní kámen se vždy hodí.

V boxu byly i dvě plátýnkové masky, pro které mám všeobecně slabost. Ta od Love, Beauty and Planet je moc příjemná, už jsem ji několikrát měla. Novinkou je ale ta od 7th Heaven. Našla jsem v boxu variantu s avokádovým olejem, která je určená pro hydrataci pleti. Zní to skvěle, brzy na ni určitě dojde.

Polštářky pod oči používám často, nejraději mám asi ty od Gabriella Salvete, ale už jsem měla i tyto hyaluronové od Dermacolu a byly skvělé. Už se na ně rozhodně těším, to je kousek, který mi doma nesmí nikdy chybět. Olivový krém od Ziaji by měl mít lehkou konzistenci, obsahuje i bambucké máslo a je zaměřený na zvlhčení a regeneraci pleti. Já si ho asi nechám spíše na léto, teď v zimě používám spíše hutnější krémy.

Celkem jsem s boxem spokojená, využiji opravdu vše. Je sice zaměřený více prakticky, ale tentokrát se mi to zrovna hodí. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Můj superbox speciál: Vánoce 2022

 1. Lucie

  Ahoj, za mě takový průměr. Kartáčky na zuby bych tam mít nemusela, stejně jako krém od Ziaji. Zklamaná bych nebyla, ale už jsem viděla i boxy s pro mě mnohem atraktivnějším obsahem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *