Limitovaná edice Flower Dream od Baley – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě DM drogérie jsem neodolala nové limitované edici Flower Dream od značky Balea. Jedná se o řadu, která by měla vonět po různých květinách (chrpa, růže, dahlie). Já jsem si vybrala plátýnkovou masku, sprchovou pěnu a tělový peeling.

Tělový peeling Flower Dream

Tento tělový peeling obsahuje výtažky z jiřin. Je v plastové dóze se šroubovacím víčkem. Má poměrně malou gramáž, takže není na moc použití. Peeling je krémový a má v sobě poměrně ostrá zrníčka. Funguje celkem slušně, ale třeba solné nebo cukrové peelingy odvedou lepší práci. Parfemace je poměrně zvláštní. Těšila jsem na příjemnou sladší vůni květin, ale to se tedy nedostavilo. Jako peeling to funguje celkem dobře, ale rozhodně nemám pocit, že bych si ho musela koupit znovu.

Sprchová pěna Flower Dream

Sprchová pěna má moc hezký design obalu. Obsahuje výtažky z chrpy, což je květina, kterou mám v kosmetice normálně hodně ráda. Zde je tedy v parfemaci taková podivná. Znám mnohem více voňavých květin, chrpa sama o sobě moc nevoní. Pěna je hodně nadýchaná, na pokožce celkem příjemná, ale docela mě vysušovala. Když to porovnám s pěnami z Rituals, které v sobě mají poměrně dost pečujících složek, tak Balee něco zásadního chybí.

Plátýnková maska Flower Dream

Jako poslední kousek tu mám plátýnkovou masku s výtažky z růže. Ve složení e ještě kyselina hyaluronová a slibuje intenzivní hydrataci pro pleť. Kromě toho by měla být pleť svěží a projasněná. Plátýnko má ucházející materiál, ale docela blbý tvar. Je hodně dlouhé a úzké, to mi tedy vadilo. Na pleti mě na začátku docela dost štípalo, pak se to zklidnilo. Parfemaci růže bych tedy nepoznala, ale ze všech tří věcí tato maska voněla nejlépe. Po sundání byla pleť ale moc hezká, příjemně vyživená.

Za mě je tato limitovaná edice docela zklamáním. Nejvíce jsem se obávala masky, která na tom byla nakonec nejlépe. Nejhorší mi přišla ta pěna, která je prostě jen pěnou, nemá žádnou přidanou hodnotu. Zkoušeli jste tuto iimitku také? Jaký produkt vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Limitovaná edice Flower Dream od Baley – recenze

 1. Helena

  Hani, překvapivě znám, tedy jen podle obalu, protože mě zaujal. Nekupovala jsem nic a jak vidím, o nic jsem nepřišla…
  Posílám pozdravy, Helena

 2. Stáňa

  Hani, já už jsem nebyla v DMku docela dlouho, takže tuhle limitku neznám. Když čtu tvou recenzi, tak po ní ani nebudu pátrat :). Ale musím jí přiznat, že má hezké obaly. Trochu mi připomínají obaly čajů z nových kazet Basilur (článek o nich snad bude brzo – nějak v poslední době nestíhám)
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   myslím si, že jsi o nic nepřišla. Balea má rozhodně mnohem lepší peelingy a ta pěna je fakt slabá.

 3. Lucie

  Ahoj, já jsem si vybrala krém na ruce a šampon, ani jedno jsem ještě nezkoušela, ale kupovala jsem to hlavně kvůli hezkým obalům a taky tomu, že to byla limitka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *