Candle haul: květen 2023

Krásný den,

co se týče svíčkových přírůstků, květen není moc bohatý na nové kousky. Dnešní článek bude jen taková rychlovka, ale zase tu mám samé pěkné kousky. Obzvlášť jedna věc je skvělým tipem do domácnosti, respektive do skříně.

Avon

Z Avonu tu mám hned dvě věci, ale v mnohem větším množstvím. Už minule jsem tu měla svíčku Fresh Cotton, tedy krásku, která voní čerstvě vypraném prádle. Je to nádherná vůně, ta svíčka je opravdu intenzivní a nádherně provoní celou místnost. Na fotce mám dvě, ale koupila jsem si jich pět:-D

Ve stejné parfemaci jsem si objednala osm vonných sáčků, které mají v balení i háček. Věší se do skříně a zabraňují útokům molů a hlavně provoní úplně vše. Já jsem měla ten sáček dva dny v kuchyni na stole, kde jsem fotila tyto fotky. Voněla celá místnost, překonalo to dokonce i vůni jídla při vaření. Jeden sáček stojí 89 Kč a rozhodně se za mě vyplatí.

Bartek Candle

Mamka dostala vonnou svíčku od značky Bartek Candle a dala mi ji. Ona to pálení moc není, na rozdíl ode mě, že?:-D Svíčka působí opravdu luxusně, líbí se mi ten minimalistický design. Je v parfemaci santalového dřeva a je to poměrně autentická vůně.

Rituals

V sadě, kterou jsem v květnu spotřebovala, byla i malá svíčka od značky Rituals. Je ve stejné parfemaci jako celý set, tj. Ritual of Hamman. Jedná se o příjemnou svěží vůni, takovou vodní a lehce až pánskou. je to jen malinká svíčka, myslím si, že mi vydrží tak na jeden večer.

Dnes by to tedy bylo vše. Jestli máte k dispozici Avon, určitě vyzkoušejte jejich řadu Fresh Cotton, která mi přijde mnohem lepší než třeba Yankee Candle. Ty vonné sáčky se fakt hodí, doma nadělají parádu. Znáte některý z dnešních produktů? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Candle haul: květen 2023

  1. Stáňa

    Hani, neznám nic. Já teď doma skoro nepálím, naopak v práci pálení zintenzivním – jak je venku teplo nechávám víc otevřené okno a závodka pode mnou o sobě dává vědět víc než v zimě 🙂
    Hezký den

  2. Lucie

    Ahoj, určitě si budu objednávat jak tu svíčku, tak ty vonné sáčky od Avonu. Resp. svíčku už objednanou mám, vonné sáčky si doobjednám, už se těším jak mi to ve skříní bude vonět:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *