Limitka Petra Nude od Gabriella Salvete – recenze

Krásný den,

na podzim si pro nás připravila youtuberka Petra Lovely Hair limitovanou edici dekorativní kosmetiky, která vznikla ve spolupráci se značkou Gabriella Salvete. Kolekce se jmenuje Petra Nude, obsahuje tři barevné řady. V nabídce jsou hnědé a černé řasenky a linky, tři barevné paletky očních stínů, s nimi ladící laky na nehty a tekuté rtěnky. Já jsem si koupila černou řasenku, oboje linky, paletku Pillow Talk a laky na nehty. Dneska společně prozkoumáme vše kromě laků.

Řasenka Petra Nude

Řasenka má zajímavý kartáček. Na jedné straně je klasický, na druhé připomíná spíše hřebínek. Černá barva je opravdu hezky černá. Řasenka má spíše sušší a hustší konzistenci, ale to mi vlastně celkem vyhovuje. Musím vyzdvihnout její skvělou schopnost natočit a pozdvihnout řasy, to dělá opravdu skvěle. Za mě by byla perfektní, kdyby jen tak rychle nevysychala. Při běžném denním líčení se s ní mohu tak po pěti týdnech používání rozloučit.

Linky Petra Nude

Na linky jsem se hodně těšila, protože Petra ve videu hovořila o tom, že aplikátor je hodně měkký a vhodný pro starší víčka. S tím já prostě nemohu souhlasit. Sice měkký je, je dostatečně pigmentovaný, resp. uvnitř je dost barvy. Na samotném víčku ještě něco dokážu nakreslit, ale na ocásek je ta linka úplně marná, protože tam je ta kůže už taková trochu „povolenější“. Černé linky jsou krásně pigmentované, ty hnědé mají zase nádhernou studenou barvu, ale stejně je moc nenosím. Mimoto, i když je poctivě skladuji hrotem dolů, tak při aplikaci vynechávají. Za mě se linky tedy vůbec nepovedly.

Paletka Pillow Talk

Ze všech tří odstínů se mi nejvíce líbila varianta Pillow Talk, která je nejvíce studená (ty další dvě jsou moc růžové a oranžové, to mi vůbec nesluší). Paletka je za mě vemi povedená. Líbí se mi barevná skladba, kde je světlý stín přes celé víčko, matný středně hnědý do ohybu, třpytivý na celé pohyblivé víčko a tmavě hnědý do vnějšího koutku. Když bych chtěla být hnidopich, tak tmavě hnědá na očích je světlejší a teplejší, než se profiluje v paletce.

Celá kolekce patří mezi ty povedenější. Řasenka a paletka jsou opravdu povedené, tu řasenku jsem si dokonce koupila už podruhé. Linky jsou rozhodně slabší, ale někomu mladšímu by mohly sedět. Jsem moc ráda, že Petře tato spolupráce vyšla, a já jsem ji i ráda podpořila tím, že jsem si to koupila.

Jak vás zaujala tato limitka? Pořídili jste si něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Limitka Petra Nude od Gabriella Salvete – recenze

 1. Stáňa

  Hani, já mám u produktů na oči strašně malou spotřebu, takže si nové kousky kupuju velmi zřídka. Paletka se mi mi taky líbí, i když já hnědé odstíny vůbec nepoužívám (vlastně ani nevím proč).
  Hezký den

 2. Lucie

  Ahoj, koupila jsem si řasenku a paletku v růžových odstínech. K paletce nemám výhrady, na druhou stranu, určitě to pro mě není nějaký must-have, který bych ve své sbírce musela mít. Řasenka byla fajn, ale taky enormně rychle vyschla, znovu ji potřebovat nebudu.

 3. MonalisabeautyERiAnna

  Ahoj Hani, už to čtu, pět týdnů je málo na řasenku, její vlastnosti jsou pro PLH typické, ona jak sama tvrdí nemám nic moc řasy. Přijde mi spíš, že jsi bohužel vzala otevřený kus? Není to možné?? Prostě jak je něco nového, všichni zkouší vše.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   nemyslím si. Obě řasenky jsem kupovala na eshopu, každou na jiném a s oběma mám stejnou zkušenost. Lucka psala v komentářích, že má stejnou zkušenost, takže to bude spíš problém řasenky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *