Plátýnkové masky s medvídky – Isana

Krásný den,

v Rossmannu měli novou limitovanou edici plátýnkových masek, které mají na obalu různé druhy medvídků. Já jsem si pořídila verze Kleinerbär a Schneebär.

Plátýnková maska Kleinerbär

Tato maska obsahuje výtažky z brusinek a kyselinu hyaluronovou. Je určená pro hydrataci a revitalizaci pleti. Plátýnkové je pevnější, ale tenké. Má na sobě potisk, což je takový roztomilý detail. Maska celkem intenzivně voní po brusinkách, ale je to příjemné. Na pleti byla maska bezproblémová, nijak ji nedráždila, jen bych řekla, že po sundání se mi úplně nelíbila vzhledově.

Plátýnková maska Schneebär

Maska s ledním medvědem na plátýnku obsahuje vanilku a kolagen. Je určená pro výživu a vyhlazení pleti. Měla by pleť hloubkově zvlhčit a celkově pomáhá snižovat pocit pnutí. Maska celkem intenzivně voní po vanilce, ale je to překvapivě příjemné. I zde je stejný typ plátýnka, opět s potiskem. Tato maska mi přijde mnohem lepší, opravdu skvěle působí proti tomu pnutí a celkově mi přišlo, že moje pleť byla po aplikaci taková vyživená a hebká.

Svými vlastnostmi u mě na plné čáře zvítězila maska s vanilkou. Brusinková varianta nebyla úplně špatná, ale zase se nejedná o něco, co bych si měla hned opakovaně koupit. Zaregistrovali jste tuto limitku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Plátýnkové masky s medvídky – Isana

 1. Stáňa

  Hani, ty obaly jsou fakt roztomilé. Masek jsem si nevšimla, a to jsem v Rossmannu byla. Ale stavovala jsem se tam cíleně pro svíčky cestou z lékárny, když jsem byla na neschopence, tak jsem se tam moc nezdržovala.
  Hezkou neděli.

 2. Helena

  Kouzelné obaly! Nevšimla jsem si, zítra se mrknu, hodily by se do vánočních balíčků…
  Hani, přeji příjemný večer, Helena

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, já teď nějakou dobu v Rossmannu nebyla takže bohužel vůbec nemám přehled, co mají nového v limitkách. Spíš když už si něčeho všimnu, tak protože se o tom mluví na internetu 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *