Vypáleno: listopad 2022

Krásný den,

zapálená svíčka je u mě na denním pořádku, takže tu mám další článek, kde se ohlédneme za tím, co mi doma dělalo společnost v listopadu. Dnes toho není moc, protože jsem pálila dvě velké svíce, které mi dlouho vydržely. Taky jsem ve všedních dnech dlouho v práci, tak mám méně prostoru pro pálení.

Angel Wings

Myslím si, že tato svíčka vás už u mně nemůže překvapit:-) Když ji někde vidím, hned si je koupím do zásoby, protože ta vůně je úplně perfektní. Tak akorát intenzivní, aby mi provoněla obývací pokoj, ale nebolela mě z ní hlava. Ze všech svíček, které jsem kdy měla, mám tuto rozhodně nejraději.

Yankee Candle Home Inspiration

Tuto svíčku jsem si koupila v Kauflandu a je to letošní vánoční edice. Měla jsem vůní Golden Flowers, která je sladká, taková lehce karamelová a má spíše nižší intenzitu vůně. Hořela ale opravdu dlouho, to je skvělé.

od Sabči

Ve hranaté sklenici se ukrývala svíčka Raspberry Cloud od značky Scented Candle. Dostala jsem ji od Sabči a voněla jako malinový dortík. Mám tyto trojbarevné svíčky v hranaté sklenici ráda, jsou cenově dostupné a nádherně voní. Měla jsem už několik variant a vždy jsem byla spokojená. Ta vůně byla intenzivnější než třeba u předchozí Yankee Candle Home Inspiration.

Yankee Candle

Posledním dnešním kouskem je moje oblíbená svíčka od Yankee Candle ve verzi Fresh Cut Roses, což je autentická vůně čerstvých růží. Svíčka má skvělou intenzitu vonění, opravdu zvládne celý obývák a je moc příjemná. Vždy mám pocit, že mám okolo sebe celé rosárium:-)

Dnešní voňavé ohlédnutí je za námi. Nejslabší byla určitě velká Yankee Candle Home Inspiration, i když voněla pěkně. Ty ostatní byly ale mnohem lepší:-) Jaká je vaše oblíbená svíčka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Vypáleno: listopad 2022

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   ta cena je děsná. Říkala jsem si, že další si už moc kupovat nebudu, stejně u mě momentálně pořád vede Angel Wings.

 1. Stáňa

  Hani, moje momentálně oblíbená je White Cotton z Rossmanna, ta voní opravdu intenzivně. Jinak já střídám voňavé a nevoňavé svíčky. Teď třeba pálím hodně čajovky v malý svícínkách. Ve slevách v Rossmannovi jsem si koupila svou první YC, tak uvidím, jestli jsem trefila vůni, která bude stát za to.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   to jsem moc zvědavá na to, jako vůni od YC sis vybrala. Já doma už tolik čajovek nemám, ale mám momentálně zásobu jiných svíček. Předpokládám, že v prosinci ještě nějaké dostanu, tak mi to zase nějakou dobu vydrží:-)

 2. Lucie

  Ahoj, Fresh Cut Rose dělá čest svému názvu, fakt moc hezká vůně, tu mám ráda. Teď pálím hlavně vánoční vůně, zrovna mi tu hoří od Air Wicku Vanilkové cukroví, za pár korun hodně muziky.

 3. Sabina

  Ahoj Hani, já mám nějaké svíčkové nákupy asi i v plánu, ale ještě jsem se nerozhodla pro značku. Nemám žádnou, co bych si kupovala zatím nějak opakovaně, svíčkově se tak nějak hledám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *