Letní Avon haul

Krásný den,

samozřejmě jsem v červenci objednávala i Avon. Měla jsem tam nějaké dárečky, ale i dost věcí pro mě samotnou. Objednávka nebyla zase za tolik peněz a bez problémů se mi to zaplatilo z provize. Dokonce jsem dostala dost dárků v rámci mého segmentu, tak vám zde nějaké ukážu.

Začnu asi nejnudnější částí – pomůckami na makeup. Konečně měli houbičku na makeup. Od Avonu jsem ještě žádnou neměla, tak jsem zvědavá, jak mi bude vyhovovat. Ve výprodeji jsem si objednala ještě pomůcku pro líčení řas, což se mi bude hodit na líčení nevěsty.

Takovou letní nezbytností je sada péče o nohy z řady Foot Works. Deodorační sprej na chodila a koupel s epsomskou solí jsou moc fajnové kousky, které se uplatní asi v každé domácnosti.

Ano, nešálí vás zrak, mám tu celkem deset plátýnkových masek z řady Nutra Effects. Jsou to moje nejoblíbenější masky a tato hydratační verze obsahuje extrakt z kaktusového květu. Byly ve výprodeji za 49 Kč, to jsem tam nemohla nechat:-)

Kvůli svatebnímu líčení jsem dokupovala ještě kombo makeupu Power Stay a korektoru ze stejné řady. V obou případech mám nejsvětlejší odstín, který sedí mně i nevěstě. Už jsme oba produkty zkoušely a zatím to vypadá, že na ně padne volba.

Z novinek tu mám dvoje gelové linky Gel Eyeliner. Konečně rozšířily nabídku odstínů, takže jsem si nutně musela pořídit zelený Going Green a tmavě fialový Ultra Violet. Už mám doma jiné barvy a toto jsou skvělé linky, naprostí držáci.

Zaujaly mě i nějaké řasenky a Avon mi další poslal v rámci motivace. Vybrala jsem si objemovou novinku SuperShock Volume Loader a z levnější řady Color Trend Gravity Freee. Avon mi poslal novinku Ultra Volume v klasické i voděodolné verzi. Sama jsem si ještě dokoupila barevnou řasenku Euphoric.

Samozřejmě jsem toho pořídila více, ale ostatní věci jsou dárky, takže ty sem nepatří. Určitě si nenechám všechny ty řasenky, takže bychom si možná mohli někdy v dohledné době udělat zase nějakou soutěž, co myslíte?

Co jste si v Avonu naposledy pořídili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

20 thoughts on “Letní Avon haul

 1. Helena

  Hani, ráda jsem se podívala. Momentálně mám moc ráda zlaté třpytivé mléko Encanto. To vypadá na opálení moc hezky.
  Měj příjemný den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Babičko, já objednávala v sobotu. Opět mé oblíbené vůně a jeden tělový sprej Naturals. Tak uvidíme, jaký bude. Měj se pěkně, Sabča 🙂

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, to jsou pěkné kousky. Zkoušela jsi tu Euphoria řasenku už? Já už několikrát zvažovala pořízení černé varianty. Naposledy jsem pořizovala nějaké věci do dárkových sad, pro sebe olejíček s kurkumou a kakaový univerzální krém.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   myslím si, že jsem ji měla, má takový hodně velký kartáček, což mi úplně nesedí. Já mám nejraději řasenku Unlimited.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   Oriflame dělá kolegyně, taky tam občas objednám, ale je to podstatně méně než Avon, kterému se věnuji od 15 let…

 4. Lucie

  Ahoj, takže mimo učitelování začínáš i líčit nebo je to jednorázová událost? Z produktů znám jen řasenku Euphoric, plátýnkové masky a gelové linky, všechny jsou super. Poslední objednávka z Avonu byla nová vůně Summer White a z řady Clearskin nějaký nový pleťový krém.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   líčím ostatní jen občas, zadarmo, jen pro radost:-) Summer White mi celkem voní, ale vlastně jsem si ji nikdy pro sebe nekoupila:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *