Knižní příspěvky: srpen 2019

Krásný den, 

srpen nebyl tak bohatý na nové knihy jako jiné měsíce, ale pár kousků se tu také našlo. Hlavně za to může fakt, že jsem měla v srpnu svátek a od známých a rodičů jsem nějaké knižní dárky obdržela.

od kolegyně Ivanky

Ivanka mě zná moc dobře a ví, že se už mnoho let zajímám o deskové hry a ráda je hraji. Dostala jsem tedy Velkou knihu deskových her od mého oblíbeného Miloše Zapletala. Taky se jí povedlo sehnat knihu Polibek anděla od Suzanne Elizabeth Phillipsové, kterou jsem už dlouho sháněla.

od kamarádky Luci

Luci je moje kamarádka už tolik let, že mě zná jako málokdo. Její dárky jsou vždy originální, pokaždé se na ně těším. Tentokrát jsem dostala knihu Každé řešení má svůj problém od Kerstin Gierové. Je to výborný román, nasmála jsem se jako už dlouho ne. Už jsem o ní psala v článku o přečtených knihách za srpen. Určitě vám ji doporučuji:-)

od rodičů

Tentokrát jsem dostala jen jednu knihu, ale věřím, že mi to Vánoce napraví:-) Táta mi koupil historickou romanci, kterou jsem si sama vybrala – Ďábel nosí kilt od Suzanne Enoch. Už jsem ji také přečetla a moc se mi líbila.

z knihkupectví Kanzelsberger

Tam jsem si pořídila tentokrát jen jeden román a to je novinka od Jude Deveraux Dokonalá vražda. Mělo by se jednat o detektivku, což je částečně pravda, protože je tam opravdu kriminální zápletka. Jak se mi kniha líbila, se dozvíte v článku o přečtených knihách za srpen:-)

Celkově toho není moc, ale září bude určitě úspěšnější. Budou Dny Marianne, na které se moc těším. Už jsem si tam objednala několik kousků, takže to bude určitě úrodnější:-) Jaká je Vaše poslední koupená kniha? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Knižní příspěvky: srpen 2019

 1. Stáňa

  Tak já bych si vybrala Dokonalou vraždu.
  Můj poslední knižní přírůstek je knížka V lese visí anděl, kterou jsem vyměnila přes knižni swapovací skupinu na FB za jinou přečtenou.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ta pražská swapovací skupina je super, to by se mi taky líbilo, škoda, že to není i v Příbrami. Dokonalá vražda se mi četla dobře, ale mám raději jiné knihy od této autorky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *