Co si plánuji pořídit na Dny Marianne

Krásný den, 

i když bych ráda viděla září v módu šetření, je tu jedna akce, která zase provětrá rodinnou peněženku. Jedná se o velmi oblíbené Dny Marianne, kterých se účastním snad každý rok. Knížečku s kupony mám už doma a dneska bych vám pověděla, jaké mám nákupní plány. Plánuji nakupovat především v Příbrami a v Praze v OC Nový Smíchov.

Kanzelsberger

Je vám určitě jasné, že knihkupectví neminu. Už jsem si tam poslala objednávku na asi šest knih a jednu deskovku. Nakonec toho bude mnohem více, určitě tam s mamkou nakoupíme kalendáře na příští rok pro celou rodinu a pro mě do práce. Já si vybírám buď nějaký pěkný přírodní (něco se stromy, to mám ráda, ale ne kýč), nebo nějaké malíře (impresionismus  nebo secese). Velký kalendář mám vždy v kuchyni, malý stolní ve sborovně. Také zde s rodiči koupíme knihy na Vánoce pro všechny rodinné příslušníky a přátele. Vždy tu necháme několik tisíc:-(

Manufaktura

Na Manufakturu se těším, určitě chci nakupovat vlasovou kosmetiku z jejich velmi chválené pivní řady. Chtěla bych očichat novou edici Brusinka a přemýšlím, že si pořídím zase něco z jejich péče z řad Sedmikráska a Růže. Měla jsem sérum a bylo skvělé.

C&A

Sem se určitě zaběhnu podívat. Minimálně si koupím několik krabiček s jejich silonovými podkolenkami, které nosím na podzim a v zimě do bot. Mají příjemný lem, jsou v dobrých barvách a hezky drží. Je to celkem nuda, ale já je mám ráda. Bylo by fajn, kdyby tam měli takové super strečové kalhoty, které už od nich doma mám (ale kupovala jsem je na Zličíně). A samozřejmě omrknu novou kolekci a doplňky.

Clinique

Ještě jsem se nerozhodla, jestli půjdu do samostatného obchůdku této značky nebo se stavím v nějaké parfumérii (Sephora, Marrionaud, Douglas), ale určitě bych si chtěla pořídit jejich Blackhead Solutions na černé tečky. Tento zázrak vychválila Stáňanavlastníkuzi.blogspot.com. Mě ty černé tečky pořád trápí, takže už od lednové recenze čekám na tuto akci, abych si to mohla koupit.

Jo Malone

Tuto značku exkluzivně prodává parfumérie Douglas a já po ní pokukuji už několik let. Ceny nejsou zase tak extrémní, takže si myslím, že bych si mohla nějakou krásku odvézt domů. Doufám, že mě nějaká parfemace zaujme.

Estée Lauder

Momentálně používám duo nočního a očního krému a jsem s nimi opravdu  velmi spokojená. Docela uvažuji nad tím, že bych si koupila plné balení toho nočního. Nejsem ještě úplně rozhodnutá, asi bude záležet na tom, kolik utratím jinde:-D

H&M

Moná, ale jen opravdu možná zavítám do H&M, ale ne do oblečení (nemají velké velikosti), ale spíše by mě zajímala jejich home sekce. Bude ale hodně záležet na tom, jestli pojedu do Prahy autobusem nebo s kolegyní autem. Busem se mi pak nebude chtít něco těžkého vézt.

Jysk

Jelikož jsem o prázdninách začala předělávat ložnici a lodžií, tak se tam určitě taky podívám a dokoupím ještě nějaké doplňky. Je tu sleva na 25% na jeden výrobek, to bych ráda využila. A Jysk je v Příbrami, takže tam v pátek mohu zajet s mamkou autem.

Sephora

Jestli na to budu mít sílu, tak bych se tu stavila pro nějaké jejich masky na obličej, ruce a nohy. Měla by na ně být sleva 25%, tak by to nemuselo být tak drahé.

Rossmann

Tato drogérie má v Příbrami konečně hned dvě pobočky a do jedné bych se ráda podívala. Bude tam akce na 1 + 1 od Garnieru a to určitě využiji. Buď z toho bude nějaký peeling nebo třeba micelárka, ještě jsem se nerozhodla. Druhá akce, která mě tam nalákala, je 50% na Mixu. To si určitě koupím jejich micelární vodu (tu s pumpičkou).

Myslím si, že se jedná o pořádný seznam obchodů. Doufám, že mi vydrží nákupní nálada a zdraví. Loni mi nebylo dobře, takže nějakou kosmetiku z parfumérií mi nakoupila kolegyně a něco jsem objednala na eshopech. Chtěla jsem si ještě v Datartu pořídit Phillips Lumea, ale když jsem viděla tu cenu, tak mě to zase přešlo a zůstanu u pinzety a žiletky. Váhala jsem ještě na eshopem Tescomy, ten možná s mamkou prozkoumáme:-) Samozřejmě by se mi toho líbilo ještě mnohem více, ale moje peněženka se děsí už nyní:-) Co máte v plánu koupit Vy? Jaký obchod nikdy nevynecháte? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Co si plánuji pořídit na Dny Marianne

 1. Stáňa

  Já se na Dny Marianne určitě nechystám -nesnáším návaly v obchodech (a to v Praze o víkendu, kdy platí většina kuponů, bývají). A taky asi budeme chystat byt na malování – musíme vyklidit obývák a to tedy bude fuška …
  Tobě přeju úspěšnénákupy

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak já měla velké plány, ale už od středy jsem doma na neschopence, takže jsem poslala akorát rodiče do Kanzelsbergeru a Rossmanna a sama jsem utratila majlant na eshopech…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *