Objednávka z eshopu krasa.cz

Krásný den, 

nečekaně jsem v srpnu udělala docela dost velikou objednávku na eshopu krasa.cz. Objednávala jsem přes plnoupenezenku.cz, aby se mi vrátily nějaké peníze zpět. Zlákala mě především sleva 15% na vlasovou péči, kterou jsem si potřebovala doma doplnit. Jak jsem se tak dívala, mám spoustu stylingových prostředků, ale péče minimálně. Taky jsem měla v srpnu svátek a dostala jsem nějaké peníze, takže toto je takový dárek:-)

Kérastase je značka, kterou chci vyzkoušet už dlouho. Doma už masku na vlasy žádnou v zásobě nemám, takže jsem logicky zvolila právě tento typ produktu. Vybrala jsem si řadu Resistence, která by měla posílit vlasy. Od stejné značky mám ještě gelovou objemovou masku, na kterou jsem hodně zvědavá.

Kallos a jeho řada Spa mi je známá díky skvělým tělovým peelingům. Za pár korun byl na eshopu šampon a kondicionér pro objem a lesk. Vůně je velmi jemná, taková mýdlová. Na oba produkty se moc těším a myslím, že na ně brzy dojde.

Vlasovku Matrix znám i od své kadeřnice a moc mi vyhovuje. Na eshopu měli mnoho zajímavých produktů za dobré ceny, takže jsem se pěkně zásobila. Jsem zvědavá, jak mi to půjde se sprejem pro texturu Texture Builder, který by měl vytvářet messy vzhled. Volume Builder je objemová pěna. Pěnová tužidla mám moc ráda, tak doufám, že i tato bude dobrá. Přidala jsem do košíku i hydratační sprej, který se aplikuje na ručníkem vysušené vlasy. Poslední dva produkty od této značky jsou šampon a kondicionér High Amplify. Šamponu je opravdu hodně, konkrétně jeden litr. Kondicionér je naopak malý, jen 300 ml. Tato řada je zaměřená na objem, což já potřebuji:-)

Nakonec mě ještě zaujal kondicionér s papájou a mangem od značky Freeman. Krásně voní a má nádherné balení, takové letní a veselé. Měl by hydratovat a je vhodný pro suché a poškozené vlasy.

Na eshopu byla ještě akce na kosmetiku Makeup Revolution London. Při nákupu nad určitou částku jsem dostala jejich mystery box. Já jsem si vybrala dvě paletky a řasenku. Paletky Reloaded jsou momentálně velmi oblíbené, mě zaujala tato barevná varianta Passion for Colour. Druhá minipaletka je Chocmint, která je pěkně mini a kombinuje nude barvy s krásnou modrozelenou. Posledním produktem je voděodolná řasenka s klasickým kartáčkem.

K objednávce jsem tedy obdržela mystery box, který obsahoval pomádu na obočí Freeman  odstínu medium brown, pro contour stick od stejné značky a rozjasňovač/tvářenku se šelmím vzorem. K tomu tam byl štětec na makeup od MRL a refil Banana, který už doma mám, takže ten vám přibalím do soutěže:-)

Z objednávky mám radost, obzvlášť se těším na ty vlasové produkty. Mystery box mi přišel celkem slabý, zaujal mě tam maximálně ten rozjasňovač. Jaký je Váš oblíbený produkt na vlasy? A jaká značka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Objednávka z eshopu krasa.cz

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tuto značku používá i moje kadeřnice a já jsem od ní už i něco měla, takže doufám, že mi bude i nadále vyhovovat:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem měla taky zásobu z Yves Rocher, ale už jsem to docela spotřebovala, takže bylo třeba něco pokoupit. Zatím používám ten Kallos a je to takové průměrné. Znovu je kupovat nebudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *