Tělová péče Pears & Share od The Body Shop – recenze

Krásný den,

značka The Body Shop jsem měla moc ráda před mnoha lety a pak jsem ji znovu objevila před několika měsíci. Není zase tak levná, ale mívá docela dobré akce na eshopu, takže jsem taky jednu využila a pořídila si tři kousky z řady Pears & Share. Vybrala jsem si sprchový gel, tělový peeling a krém na ruce.

Krém na ruce

Krém na ruce je menší hliníkové tubě a má klasické šroubovací víčko. Vypadá to pěkně, ale ta tuba mě docela zlobí. Krém na mě působí lehce gelově, což tedy nemám ráda. Docela slušně se vstřebává, hezky voní po hruškách, ale nějakou lepší vyživovací schopnost nemá. Ze všech tří testovaných věcí je nejhorší.

Tělový peeling

Peeling je v dobrém balení – plastová dóza se šroubovacím víčkem. Byl zakrytý ještě folií, která šla bez problémů dolů. Má krémovou konzistenci, která je plá drobných zrníček. Ta jsou dostatečně exfoliační, takže peeling funguje opravdu dobře. Má stejně povedenou vůni jako krém na ruce.

Sprchový gel

Jako poslední tu mám klasický sprchový gel, který má tradiční balení v podobě plastové lahvičky s odklápěcím víčkem. Gel má středně hustou konzistenci, velmi dobře pění a opravdu hezky voní jako celá řada. Nijak zbytečně nevysušuje. Je to prostě klasický povedený gel, jsem s ním spokojená.

Tato řada je nádherně voňavá. Nejslabším kouskem je krém na ruce, ten je až lehce podprůměrný. Naopak se hodně povedl ten peeling, ten jsem si opravdu užívala. Máte rádi vůni hrušek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Tělová péče Pears & Share od The Body Shop – recenze

  1. Sabina Nováková

    Ahoj Haničko, já se přiznám, že jsem asi nic kosmetického hruškového nikdy neměla a ani reálné hrušky si moc nekupuju ač proti nim vůbec nic nemám.

  2. Lucie

    Ahoj, ani si nevybavuji, že bych v nedávné minulosti měla něco s vůni hrušek, ale lákala by mě, hlavně v tom tělovém peelingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *