Knižní přírůstky: říjen 2019

Krásný den,

říjen je za námi a já tu mám zase pořádnou hromadu knih. Tentokrát jsem nakupovala na akci Nákupy s Ona Dnes a taky jsem dostala nějaké balíčky v rámci spolupráce s nakladatelstvími Cosmopolis a Metafora.

Metafora

Od Metafory mi přišel v říjnu email s nabídkou nových knih. Všechny vypadaly lákavě, ale nejvíce mě zaujaly dva tituly – thriller Ta lepší z nás od Alafair Burke a romanci Někdy je hezké, že mě miluješ od Marie Vareille.

Cosmopolis

Největší balík knih mi přišel z nakladatelství Cosmopolis. Tam jsem si vybrala pěknou směsici knih. Lina Bengsdotterová vydala další detektivku s Charlie Lagerovou V temnu. Zaujala mě i romance Den, kdy jsem zahlídla lásku od Josie Silverové. Ochránce od Jodi Ellen Malpasové by měl výt erotický román, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Poslední dvě knihy se týkají druhé světové války. První z nich napsala dvojice Allan Zullo a Mara Bovsunová a jmenuje se Děti holocaustu. Poslední knihou je Mauthausen – Ďábel v líbezné krajině od Václava Vlka st. Je to literatura faktu, která shrnuje historii tábora a zaměřuje se na uvězněné Čechy.

z databazeknih.cz

Na internetu jsem si v bazaru vybrala hned dva tituly – Zakázané doteky od Elizabeth Lowell. Je to druhý díl jedné trilogie, kterou mám moc ráda. Chyběl mi do sbírky, tak jsem ráda, že jsem ho po letech sehnala. Montana Osud je také druhý díl trilogie Montana, kterou napsala R. C. Ryanová. První díl jsem dostala od kamarádky a je to klasická romance, ale už když jsem přečetla ten první, tak chci vědět, jak to bude dál v těch dalších knihách:-)

Nákupy s Ona Dnes – Kanzelsberger

Jako vždy jsem využila slevový kupon na 20% a nakoupila jsem opravdu mnoho knih. Většinu tvoří dárky, které dostanu já nebo mamka, takže ty vám tady zatím neukáži. Ale nechala jsem si pár titulů rovnou pro sebe. Elle Kennedy vydala pokračování z univerzity Briar, které se jmenuje Risk. Od Penelope Ward tu mám novinku Gentleman devět, na kterou se moc těším. Posledním kouskem, o kterém tu bude dnes řeč, je román Vánoční tábor od Karen Schaler.

Myslím si, že říjen byl knižně hodně bohatý. Ještě ani nemám vše přečtené, ale pracuji na tom:-) Nakupovali jste v rámci akce Nákupy s Ona Dnes? Co jste si pořídili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Knižní přírůstky: říjen 2019

 1. Stáňa

  Jsem zvědavá na recenze :-). Já knížky pro sebe kupuji málo, spíš pro jiné – jako dárky. A mé knižní přírůstky jsou naopak hlavně z dárků.
  Určitě bych si ráda přečetla detektivku V temnu a nevyhýbám se ani tematice holocaustu, naopak moc nejsem na erotické romány a romatiku si dám taky jen občas.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   V temnu je už na blogu, ale nevím, jestli jsi recenzi už četla. Na holocaust se už chystám, jen nejdřív dočtu detektivku od Petera Maye. Jinak Já knihy kupuji hodně, to je vidět:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *