JM Solution masky

Krásný den,

nedávno jsem si v DM drogérii pořídila několik masek od značky JM Solution. Jedná se o korejskou kosmetiku, pro kterou mám samozřejmě slabost a která je v poslední době velmi populární. Vybrala jsem si jednu plátýnkovou masku a dvě balení hydrogelových polštářků pod oči.

Believe in Nature Cactus Eye Pads

Tato maska obsahuje dva hydrogelové polštářky, které jsou určené pro vysokou hydrataci očního okolí. Obsahují kaktusový olej, panthenol a allantoin, což jsou přesně ty ingredience, jež se hodí pro hydrataci a regeneraci citlivé pleti. Polštářky jsou poloprůhledném sáčku a uvnitř je ještě plastikový obal, což mi přijde celkem zbytečné. Jsou dost tenké, to mám raději, ale člověk musí být při manipulaci opatrný. Sérum má velmi jemnou sladší vůni, ale nijak nedráždí. Polštářky pod očima dobře drží, skvěle zklidnily unavené oči a osvěžily oční okolí. Zaznamenala jsem i mírnou hydrataci, takže jsem spokojená.

Plátýnková maska Believe in Nature Cactus Mask

Plátýnková maska je ze stejné edice s kaktusovým olejem jako maska pod oči. e opět určená pro vysokou hydrataci pleti. Kombinace kaktusového oleje, allantoinu a panthenolu vytváří na pleti ochrannou hydratační bariéru a zároveň by měl tento zvlhčující koktejl ulevit podrážděné a citlivé pokožce. Maska má skvělé tenké plátýnko v černé barvě. Je dostatečně napuštěné nemastným sérem s minimální parfemací. Na pleti je maska příjemná.

Believe in Nature Pomegranate Eye Pads

Druhá maska pod oči obsahuje výtažky z granátového jablka, vitamín B12 a tokoferol (to by měl být vitamin E). Tyto polštářky mají poskytovat hlubokou výživu a bojují proti ztráty elasticity pleti. Obal polštářků je úplně stejný jako u těch předchozích a pořád mi přijde, že je tam zbytečně moc plastu. Polštářky pod očima dobře drží a opravdu skvěle revitalizují oční okolí. Přijde mi, že dobře působí na otoky a unavenou pleť.

Já jsem se všemi třemi produkty velmi spokojená a bavily mě. Všechny fungují tak, jak mají, na pleti jsou příjemné. Musím se podívat, jestli jsou k dispozici ještě nějaké další varianty masek. Zkoušeli jste tuto značku? Máte rádi polštářky pod oči? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “JM Solution masky

 1. Stáňa

  Já mám polštářky pod oči ráda, ale paradoxně je málo používám, protože na ně zapomínám (přitom zásobu doma mám). Tuhle značku kosmetiky jsem myslím někde zahlédla, ale vyzkoušenou ji nemám.
  Hezký den

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, od této značky jsem zkoušela dvě masky na celý obličej, ale nijak mě neoslnily. Ani jsem nevěděla, že mají polštářky pod oči. Já teď neodolala nějakým zřejmě novinkovým polštářkům od Astridu a Biotenu.

 3. Lucie

  Ahoj, značku neznám, ale v dm jsem minimálně dvakrát do měsíce, tak se po nich kouknu, ráda zkouším nové produkty, obzvlášť ty chválené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *