Paletka Perníček od Too Faced – recenze

Krásný den,

nedávno jsem si koupila sadu tří paletek od značky Too Faced. Všechny jsem pečlivě odzkoušela a dneska bychom se podívali na první z nich, kterou jsem pracovně pojmenovala Perníček. Každá paletka obsahuje osm očních stínů a jednu tvářenku.

Paletka má celkem jednoduchý obal z pevného kartonu. Uvnitř není žádné zrcátko, pouze oční stíny a tvářenka. Líbí se mi, že stíny mají název. Originální je možné věnování na druhé straně paletky, to se hodí, když ji máte jako dárek.

Perníčková paletka obsahuje studené i teplé barvy. Barevná skladba je velmi povedená, je tu světlý základní stín, středně hnědá do ohybu a tmavá na vnějšího koutku. Pěkně třpytivé stíny na celé víčko používat ráda. Zde jsou ty světlé třpytivé takové sušší, ale nakonec jsem s nimi taky docela slušně pracovala. Výdrž je dobrá, pracovní den to zvládlo bez problémů. Tvářenka má moc hezkou růžovou barvu, ta bude slušet každému.

Já mám značku Too Faced moc ráda, jejich stíny mi sedí. Líbí se mi tyto paletky jako drobné dárky, to by určitě udělalo někomu radost. Jaký vztah máte k této značce vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Perníček od Too Faced – recenze

 1. Helena

  Hani, nic jsem od Too Faced neměla, ani barvy z téhle paletky by mi neseděly, ale to balení, to je opravdu kouzelné a byl by to roztomilý dárek.
  Přeji příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já bych taky mohla mít zajímavější barvy, přeci jen mám raději jiné tóny. Ale líčilo se mi s ní dobře.

 2. Stáňa

  Hani, já jako kosmetický ignorant tuhle značku vůbec neznám. Jako dárek by byla určitě zajímavá, i barvy jsou docela fajn sladěné (i když nevím, jestli bych si je vybrala ro sebe)
  Hezký den

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já jsem od Too Faced nic nezkoušela a popravdě tahle paletka by se mi barevně moc nehodila do sbírky, už takové mám a příliš po nich nesahám. Chtěla bych od nich zkusit řasenku Better than sex, pleťovku Born this way a případně ještě třeba bronzer/tvářenku nebo nějakou z jejich nude paletek, ale těch mám teď doma taky kotel. Líbí se mi ta Born this way, ale na ní jsou dost smíšené recenze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *